Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Останні новини

«Майбутнє в наших руках» - ІІ Форум директорів закладів освіти

 resultУдруге за ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 18 жовтня 2018 року в місті проходить форум, що об’єднав близько 600 директорів закладів освіти з усієї області.

Функціонування МНВК в умовах децентралізації та реформування освітньої галузі

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 17 жовтня 2018 року на базі КУ «Міський міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Сумської міської ради відбувся семінар-нарада для директорів та заступників директорів МНВК Сумської області з теми «Функціонування МНВК в умовах децентралізації та реформування освітньої галузі».

Інформаційно-комунікаційні технології в управлінській діяльності керівника закладу освіти

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 17 жовтня 2018 року на базі відділу освіти Конотопської міської ради для директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти проведено обласний семінар-практикум з теми «Інформаційно-комунікаційні технології в управлінській діяльності керівника закладу освіти».

КОЛЕКТИВНО-КОМПЕТЕНТНІСНА ВЗАЄМОДІЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

головну resultНа сучасному етапі модернізації національної системи освіти важливе значення має пошук ефективних шляхів реалізації змісту освіти, спрямованої на формування компетентного випускника школи, чому і були присвячені skype-лекції (лектор – Удовиченко І.В., к.пед.н., доц.) тематичних курсів за вибором «К-взаємодія учасників освітнього процесу» для педагогів Путивльського району, які відбулися 16-18.10.2018.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО – НАСОЛОДА Й СПІЛКУВАННЯ

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії і методики змісту освіти Ларисою Сєрих було проведено курси підвищення кваліфікації (17.10.18-19.10.18 – екзаменаційна сесія) учителів образотворчого мистецтва, художньої культури та інтегрованого курсу «Мистецтво».

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ З УЧНЯМИ НА ПЛЕНЕРІ

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри теорії і методики змісту освіти Ларисою Сєрих було проведено курси підвищення кваліфікації вчителів образотворчого мистецтва, художньої культури та інтегрованого курсу «Мистецтво» (17.10.18-19.10.18 – екзаменаційна сесія).

Методичний порадник «Організація роботи методичного кабінету з виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду»

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 17 жовтня на базі відділу освіти молоді та спорту Березівської сільської ради Глухівського району відбувся методичний порадник «Організація роботи методичного кабінету з виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду» для методистів методичного кабінету, керівників закладів освіти Березівської, Шалигінської ОТГ, проведений Курган О.В., методистом з експериментально-дослідної діяльності та передового педагогічного досвіду навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «МІЖЕТНІЧНІ ВІДНОСИНИ: ІСТОРІЯ, СЬОГОДЕННЯ, ПЕРСПЕКТИВИ»

 resultУ вівторок, 16 жовтня 2018 на базі Сумського ОІППО відбулася презентація книги Павла-Роберта Маґочія та Йоханана Петровського-Штерна «Євреї та українці: тисячоліття співіснування», «Україна: історія її земель та народів» за участі професора Павла-Роберта Маґочія. Зустріч з автором відбулась за співпраці СОІППО, ІМЦ Сумської міської ради та за сприяння Канадійського благодійного фонду «Українсько-єврейська зустріч» в Україні. Менеджер зазначеного благодійного фонду Владислав Гриневич ознайомив присутніх з проектами фонду.

Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді

golovna resultСаме за такою назвою у рамках експрес-курсів з основ здоров’я для вчителів основної школи було проведено тренінг 10 жовтня 2018 року. Його учасниками стали 28 педагогів Сумщини. Тренінг став можливим завдяки підготовленому Благодійним Фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної федерації планування сім’ї (IPPF) однойменному посібнику для тренера, схваленому Міністерством освіти і науки України (Лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 19.12.2017 № 21-1/12/Г-824).

Політика та практика викладання державної мови та мов національних меншин

MetodSOIPPOВідповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 27.09.2018 № 1/9-301, 10-11 жовтня 2018 року в місті Київ відбувся Всеукраїнський семінар з міжнародною участю з темою «Політика та практика викладання державної мови та мов національних меншин», у якому взяла участь Захарченко І.О., методист із зарубіжної літератури та мов національних меншин навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new