Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Онлайн-опитування вчителів початкових класів

З метою вивчення ставлення вчителів початкових класів до нового Державного стандарту початкової загальної освіти, удосконалення системи їх підготовки до роботи за новим стандартом у період з 05 до 20 грудня 2017 року проводиться онлайн-опитування вчителів початкових класів. До участі в опитуванні запрошуються вчителі початкових класів, які у 2018-2019 навчальному році будуть працювати в 1-х класах. Опитувальник розміщено на головній сторінці сайту Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Запрошуємо до участі в онлайн-опитуванні.

Останні новини

Насичені курси вчителів біології, хімії, природознавства, основ здоров’я, екології завершено

1 resСучасні технології, використані на курсах підвищення кваліфікації вчителів біології, хімії, природознавства, основ здоров’я, екології, що відбулись з 4 по 15 грудня 2017 року, дозволили наповнити навчальний процес педагогів різноплановим змістом та різноманітними формами роботи.

Упровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

golovnaУ рамках реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України» 13-14 грудня 2017 року делегація освітян Сумської області відвідала Харківську гімназію № 169 та взяла участь у роботі семінару «Реалізація концепції «Нова українська школа» у науково-педагогічному проекті «Інтелект України». До складу делегації входили науково-педагогічні працівники КЗ СОІППО, директори, заступники директорів та педагогічні працівники закладів освіти м. Суми, м. Охтирка, м. Лебедин, м. Конотоп, м. Тростянець та Недригайнівської селищної ради.

Творимо майбутнє відповідально

IMG 20171214 100302 resНавчально-методичним центром психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 14 грудня 2017 року проведено обласний семінар для соціальних педагогів шкіл-інтернатів з теми «Формування життєвих навичок у випускників шкіл-інтернатів».

Засідання обласної творчої групи вчителів астрономії

MetodSOIPPOВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 14 грудня на базі СОІППО відбулось засідання обласної творчої групи вчителів астрономії за темою «Прийоми використання інформаційних навчальних елементів у процесі формування предметної компетентності з астрономії».

Семінар-нарада керівників органів управління освітою об’єднаних територіальних громад

на головну resДепартамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у партнерстві з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти продовжують низку семінарів-нарад для керівників структурних підрозділів з питань освіти місцевих рад (об’єднаних територіальних громад) та директорів опорних закладів освіти. Чергова зустріч відбулася 14 грудня 2017 року і стосувалась нормативно-правових питань щодо трудових відносин, особливостей сервісного методичного обслуговування, роботи з обдарованими учнями, підготовки до ЗНО, роботи МАН, оздоровлення дітей тощо.

Обласний семінар-практикум учителів інтегрованого курсу «Мистецтво»

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 13 грудня 2017 на базі Сумського ОІППО відбувся обласний семінар-практикум учителів інтегрованого курсу «Мистецтво» «Сприймання, аналіз та інтерпретація творів мистецтва» за модерації Сердюк О. П., методиста з музики та естетичних дисциплін Сумського ОІППО та Сєрих Л. В., методиста з образотворчого мистецтва Сумського ОІППО, к.пед.н., доцента.

Мета заходу – ознайомити учасників семінару-практикуму з методами та прийомами аналізу, інтерпретації творів мистецтва на уроках інтегрованого курсу «Мистецтво».

Обласна нарада «Підсумки та перспективи розвитку дошкільної освіти області»

на головну res13 грудня 2017 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації відбулася нарада «Підсумки та перспективи розвитку дошкільної освіти області» для спеціалістів (методистів) управлінь (відділів) освіти (освіти і науки, освіти, молоді та спорту) міських рад, міськвиконкомів, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад із дошкільної освіти.

Психологія для педагогів

P1010858 resПід такою назвою 13 грудня 2017 року стартував спільний проект навчально-методичного центру психологічної служби Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Сумської міської громадської організації «Асоціація психологічного здоров’я і профілактики самогубств». Проект розрахований на педагогів закладів загальної середньої освіти і має на меті підвищення їх психологічної компетентності як необхідної складової професійної діяльності.

Обласна творча група з дошкільної освіти

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 12 грудня на базі Сумського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 12 «Олімпійський», за участі Міщенко Л.Б., методиста дошкільної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та членів обласної творчої групи, відбулося засідання обласної творчої групи «Мнемотехніка – новітня технологія ефективного засвоєння інформації».

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new