Наукова робота

Наукові заходи червень 2017 року

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «П’яті Волошинські читання «Творча майстерня Ніли Волошиної у проспекції філологічного простору Нової української школи» (далі – Читання) та Всеукраїнському науково-методичному семінарі для методистів з української мови і літератури та зарубіжної літератури «Мовно-літературна освіта в Новій українській школі», що відбудуться на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 22 – 25 червня 2017 року

Запрошуємо взяти участь у роботі конференції Всеукраїнської Літньої школи "Освітні ініціативи" - 2017 (далі - Літня школа), яка відбудеться 6-9 червня 2017 на базі ОЗСНВК "Академічна гімназія" Скадовської міської ради.

13-15 червня 2017 року на базі Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради буде проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар «Світ дитинства» (за формою проведення – «Літня школа для дорослих 2017» - педагогічний квест).

20-21 червня буде проведено I Міжнародний освітній інтернет марафон за темою: "Досвід освіти 21-го сторічча. Європейський контекст"

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ З’ЇЗД ПЕДАГОГІВ З ПРЕДМЕТІВ ДУХОВНО-МОРАЛЬНОГО СПРЯМУВАННЯ (Науково-дослідницька лабораторія християнської етики, психології та педагогіки Національного університету «Острозька академія» м. Острог, 23-25 червня 2017 року)

26-29 червня 2017 року на базі Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Ужгород) та 28 червня на базі Дебреценського університету (м Дебрецен, Угорщина) відбудеться "II Міжнародна літня школа" на тему "Розвиток академічної мобільності педагогічних, науково педагогічних працівників та керівників навчальних закладів у Європейському освітньому просторі - крок до євроінтеграційного розвитку".

Наукова тема інституту

Наукові заходи квітень 2017 року

Запрошуємо науковців, викладачів, методистів, аспірантів та студентів, учителів загальноосвітніх навчальних закладів взяти участь у роботі міжрегіональної науково-практичної конференції «Українська революція 1917-1921 рр.: проблеми нового історичного бачення», присвяченій відзначенню 100 річчя подій Української революції 1917-1921 рр., яка відбудеться 5 квітня 2017 р. на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К. Д. Ушинського за адресою: м. Чернігів, пров. Коцюбинського, 4.

Всеукраїнська науково-практична конференція з педагогіки та дитячої психології Філософія дитинства Януша Корчака. Фундаментальні потреби дитини в сучасному суспільстві 7-8 квітня 2017 року

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнського науково-методичного заходу: практико орієнтованого діалогу з теми: «Формування партнерського соціуму в умовах Нової Української школи», який відбудеться 11-12 квітня 2017 року на базі КЗ «Дніпрорудненська гімназія «Софія» – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Василівської районної ради Запорізької області. 

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ. Факультет економіки, права та інформаційних технологій. Кафедра комп’ютерних наук. Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В СОЦІОКУЛЬТУРНІЙ СФЕРІ, ОСВІТІ ТА ЕКОНОМІЦІ, Київ 18-19 квітня 2017р.

Запрошуємо вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Формування мовного естетичного ідеалу засобами навчальних дисциплін», яка відбудеться на базі кафедр російської мови, зарубіжної літератури та методики їх викладання, української мови факультету іноземної та словʼянської філології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Конференція відбудеться 19 квітня 2017 року.

ЗАПРОШЕННЯ до участі у роботі Всеукраїнської наукової конференції «Освітні стратегії розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства» Конференція відбудеться 20-21 квітня 2017 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

Національний авіаційний університет та Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошують Вас до участі у ІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми в системі освіти: загальноосвітній навчальний заклад – доуніверситетська підготовка – вищий навчальний заклад», що відбудеться 27 квітня 2017 року.

27 квітня 2017 року у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться ХVІІ Міжнародний науковий конгрес “Публічне управління ХХІ ст.: традиції таінновації”.

Шановні студенти, магістранти та молоді науковці! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дошкільна і початкова освіта: реалії та перспективи», яка відбудеться 27-28 квітня 2017 року на базі Навчально-наукового Інституту педагогіки та психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

ЗАПРОШУЄМО ВАС ДО УЧАСТІ у ІІ-й Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ФАХІВЦІВ У СИСТЕМІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ: ІСТОРІЯ, ТЕОРІЯ, ТЕХНОЛОГІЇ» 28 квітня 2017 року

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new