Міжнародна діяльність КЗ СОІППО

Сьогодні в Україні існує потреба в фахівцях та науковцях, які володіють не лише базовими теоретичними знаннями, а й мають певний практичний досвід. Саме тому співпраця інституту з освітніми закладами, науковими установами, організаціями спрямована на розширення спектру партнерських стосунків у галузі освіти і науки з метою інтеграції у світовий освітянський простір. Головним і координуючим завданням якої є забезпечення взаємодії і розвитку міжнародних, всеукраїнських та регіональних відносин за всіма напрямами з перспективою забезпечення виходу інституту на більш високий рівень надання освітніх послуг.

З метою розширення спектру партнерських стосунків в галузі освіти та наукових досліджень інститутом укладено угоди про співпрацю з вищими навчальними закладами Казахстану, Грузії та Польщі. У 2017 році активно співпрацювали з закладами-партнерами з питань реалізації угод щодо проведення спільних міжнародних науково-практичних конференцій та підготовки наукових матеріалів до збірників наукових праць, журналів тощо.

Проведено перемовини та підписано угоду 1 листопада 2017 року з Свідницьким відділом Соціальної академії наук (Республіка Польща, Нижньосилезьке воєводство) про співробітництво у сфері обміну сучасними методиками навчання, розширення співпраці в галузі публікацій наукових праць науково-педагогічними працівниками закладів-партнерів у збірках, журналах й монографіях, підвищення кваліфікації, проведення стажування науково-педагогічних працівників та проведення спільних наукових заходів й досліджень.

З метою встановлення ділових контактів, створення можливостей для проведення спільних соціальних, культурно-історичних та науково-практичних заходів, проведення спільних міжнародних науково-практичних заходів, що присвячені вивченню україно-польських відносин XVІІ – XX ст. на теренах Сумщини, розробки та реалізації спільних проектів, поглиблення творчих зв'язків, модернізації та інтеграції освітніх систем, підвищення кваліфікації працівників підготовлено проект угоди про співпрацю з Фондом Польсько-Українських Ініціатив МАЙБУТНЄ.

Інститут у рамках розширення надання якісних освітніх послуг співпрацює з 14 вищими навчальними закладами України та близько 30 науковими установами, місцевими органами управління освітою та громадськими організаціями області серед яких активними учасниками є Український центр вивчення історії Голокосту «Ткума», Громадська організація «Центр розвитку території та соціального маркетингу «Територія» та інші.

Інститут впроваджує на високому фаховому рівні освітню діяльність із запровадження гнучкої системи безперервної освіти педагогічних працівників та допоміжного персоналу галузі освіти, забезпечує підвищення кваліфікації, перепідготовки й стажування, здобуття особами вищої освіти відповідного ступеня за обраними ними спеціальностями.

Організовує науково-дослідну роботу за напрямами: національно-патріотичне виховання; краєзнавство; інклюзія; профільна освіта; організація роботи опорних шкіл; здоров’язбережувальні технології; інформаційно-комунікаційні технології та запровадження їх у навчально-виховний процес.

Здійснює методичну, консультативну, практичну допомогу органам управління освітою різних рівнів; методичним кабінетам, центрам, освітнім установам і окремим педагогам з питань змісту, якості освіти, нормативно-правового супроводу навчально-виховного процесу в закладах освіти.

Надає психологічну допомогу щодо соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу у закладах освіти; адаптації й реабілітації дітей переселенців з окупованих території та ветеранів – учасників бойових дій АТО, які переживають поствоєнний синдром.

Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти бере активну участь у проведені спільних заходів щодо реалізації угод із закладами партнерами та активно запрошує освітні заклади, наукові установи, організації до плідної співпраці що сприятиме якісному оновленню системи української освіти.

Основні напрями співпраці, результати реалізації програм, проектів

Реєстр угод про співпрацю, що підписані з КЗ СОІППО

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new