Центр інклюзивної освіти

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ ОБЛАСТІ У 2022 РОЦІ

golovnaЗ директорами інклюзивно-ресурсних центрів 17 січня 2023 року проведено онлайн-нараду під час якої підведено підсумки роботи інклюзивно-ресурсних центрів області у 2022 році та обговорено перспективи діяльності на 2023 рік.

НА СУМЩИНІ ПРОВЕДЕНО ЦИКЛ ОНЛАЙН-НАРАД З ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

01Протягом вересня 2022 року для заступників директорів з навчальної (навчально-виховної) роботи закладів загальної середньої освіти, де організовано інклюзивне навчання, спеціалістами обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти спільно з директорами інклюзивно-ресурсних центрів Сумської області проведено кущові онлайн-наради з питань забезпечення ефективності інклюзивного навчання в закладах освіти. Для охоплення більшої аудиторії слухачів було об’єднано заклади загальної середньої освіти та інклюзивно-ресурсні центри Конотопського, Охтирського, Роменського, Сумського, Шосткинського районів. Усього у онлайн-нарадах прийняли участь 214 спеціалістів.

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ ОБЛАСТІ В ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ

01У період воєнного стану інклюзивно-ресурсні центри повинні спрямовувати свою діяльність на подолання в осіб з особливими освітніми потребами освітніх труднощів, у тому числі тих, що виникли внаслідок психологічної травми, - на цьому наголосив начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Віталій БІЛАШ під час онлайн-наради для директорів інклюзивно-ресурсних центрів 19 серпня 2022 року.

ОБГОВОРЕНО ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИХ ЦЕНТРІВ ОБЛАСТІ

З директорами інклюзивно-ресурсних центрів 21 червня 2022 року проведено онлайн-нараду під час якої обговорено підсумки роботи інклюзивно-ресурсних центрів області у 2021/2022 навчальному році та відзначено позитивну динаміку в розвитку інклюзивної освіти.

СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ ПРОДОВЖЕННЯ НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ ОСОБАМ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

01В умовах воєнного стану значна кількість осіб з особливим освітніми потребами була тимчасового переміщена до інших регіонів України. Зважаючи на це виникли нові умови організації освітнього процесу для осіб, які навчаються в інклюзивних групах і класах, - на цьому наголосив начальник відділу інклюзивної, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Віталій БІЛАШ під час онлайн-наради для директорів інклюзивно-ресурсних центрів 18 травня 2022 року.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO