Обласна школа майбутнього вчителя-методиста

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2022 рік, 27 вересня відбулась обласна школа  майбутнього вчителя-методиста «Власна методична розробка: специфіка та особливості структурування» для педагогічних працівників, які претендують на  присвоєння педагогічного звання «учитель-методист», «вихователь-методист», «керівник гуртка методист», «викладач-методист», «практичний психолог-методист» у 2022-2023 н.р., модератором якого виступила Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, д.пед.н., проф.

Нікітін Ю.О., в.о. ректора Сумського ОІППО, д.істор.н., доц., виступив з доповіддю «Андрагогічна взаємодія. Загальні зауваги та рекомендації до написання власної методичної розробки».  

Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, д.пед.н., проф., звернувшись зі словами актуалізації до учасників зібрання, виступила з доповіддю «Власна методична розробка: нормативно-правове забезпечення, специфіка та особливості моделювання».

Сєрих Л.В., завідувач кафедри теорії і змісту освіти Сумського ОІППО, к.пед.н., доц., під час дидактичного тренінгу «Від педагогічної ідеї – до практичної реалізації» зосередила увагу на правильності визначення об’єкта й предмета дослідження.

Сердюк О.П., завідувач навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО ознайомила педагогічних працівників з порядком подання робіт на розгляд комісії зі схвалення власних методичних розробок.

По закінченню роботи Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, д.пед.н., проф., підбила підсумки заходу.   

Учасники обласної школи майбутнього вчителя-методиста отримали методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO