Обласна творча група учителів англійської мови

на головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2021 рік, 30 квітня методистом з іноземних мов навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Клюніною Н.В. було проведено ІІ засідання обласної творчої групи для вчителів англійської мови за темою «Виховання учнів на цінностях української ідентичності на уроках іноземної мови за Державним стандартом загальної середньої освіти».

Під час роботи обласної творчої групи Клюніна Н.В., методист з іноземних мов Сумського ОІППО, акцентувала увагу учасників на вихованні учнів цінностями української ідентичності на уроках іноземної мови за Державними стандартами загальної середньої освіти.

Клюніна В.С., член обласної творчої групи, висвітлила питання «Виховання учнів засобами іноземної мови на основі матеріалів регіонального компоненту».

Про цінність української ідентичності на уроках та в позаурочній роботі вчителів з англійської мови, на прикладах відібраних матеріалів та розроблених завдань до них, доповіла Ходенко З.Б., учитель англійської мови Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми.

За підсумками роботи обласної творчої групи було надано методичні рекомендації.


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO