Готуємося до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО на 2017 рік, 2 березня відбувся методичний порадник «Особливості підготовки учнів 11 класів до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови та літератури» на базі Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лебединської районної ради.

Мета заходу – ознайомити вчителів з видами діяльності щодо підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури у 2017 році.

На заході були присутні: Сагайдачна Н.М., Сіробаба Л.А., працівники районного методичного кабінету; учителі української мови та літератури Лебединського району в загальній кількості 16 осіб.

Методист української мови та літератури навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Шерстюк Л.М. ознайомила присутніх з організаційно-методичними аспектами проведення зовнішнього незалежного оцінювання та проаналізувала сертифікаційну роботу ЗНО-2016 року з української мови та літератури; надала методичні рекомендації щодо підготовки учнів до якісного складання ЗНО.

Керівник районного методичного об’єднання учителів-україністів Калініченко О.М. звітувала про організаційну роботу, проведену в районі щодо підготовки до ЗНО з української мови та літератури.

Гусак Б.В., учитель української мови та літератури Великовисторопського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради; Коренева О.М., учитель української мови та літератури Ворожбянського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Лебединської районної ради поділилися власною методикою роботи з тестовими завданнями.

Під час проведення методичного порадника кожен учитель мав змогу поставити запитання та отримати на них кваліфіковані відповіді від Шерстюк Л.М., методиста СОІППО та досвідчених педагогів загальноосвітніх навчальних закладів Лебединського району.

Підбиття підсумків роботи методичного порадника відбулося у формі «круглого стола», де кожен із учителів поділився враженнями від заходу. 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO