Семінар учителів хімії

IMG 9175 result15 вересня 2014 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум для вчителів хімії за темою «Можливості інформаційного простору «Інтернет» в процесі самореалізації вчителя хімії». Метою заходу було – зорієнтувати учителів на вимоги до участі у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року».

Зміст семінару реалізовував три напрями роботи:
- ознайомлення учасників семінару з минулорічними вимогами до подання конкурсних матеріалів, структурою конкурсу та особливостями кожного етапу;
- проведення практичного заняття щодо створення власних блогів та їх змістовного наповнення;
- моделювання різних етапів уроків з використанням сучасних підходів: особистісно зорієнтованого, діяльністного, диференційованого.
    Запропоновані форми роботи дозволили учителям як продемонструвати, так і вдосконалити власні методичні напрацювання,  а також розглянути сучасні можливості мережі Інтернет для самореалізації їх фахової майстерності.
    В організації та роботі семінару були задіяні: Метейко А.В., методист хімії Сумського ОІППО; Коростіль Л.А., к.пед.н., доцент кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти Сумського ОІППО; Герасименко Н.В., Лобода В.В., Силка О.О. – викладачі кафедри інформаційно-комінікаційних технологій Сумського ОІППО.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO