«Психолого-педагогічний супровід розвитку дитини дошкільного віку» Обласний науково-теоретичний семінар


На виконання Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти  на період до 2017 року, відповідно до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України “Про організацію роботи з дітьми п’ятирічного віку” від 27. 09. 2010 року № 1/9-666 та з метою удосконалення рівня навчально-виховного процесу в ДНЗ Управлінням освіти і науки Сумської ОДА спільно з Інститутом психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та видавництвом “Мандрівець” 23. 05. 2012 року було проведено обласний науково-теоретичний семінар «Психолого-педагогічний супровід розвитку дитини дошкільного віку».


У семінарі взяли участь спеціалісти, методисти відділів освіти райдержадміністрацій,міських рад, керівники методичних об’єднань, керівники творчих груп, керівники  шкіл передового педагогічного досвіду, практичні психологи (загальна кількість 145 осіб).

       Провідний науковий співробітник лабораторії психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, кандидат психологічних наук – Карасьова К.В. –  ознайомила учасників семінару із пріоритетними спрямуваннями розвитку дітей дошкільного віку, головними психічними досягненнями старшого дошкільника, особливостями розвивальних завдань і вправ для кожної вікової категорії дітей дошкільного віку.

Заступник директора видавництва “Мандрівець” Ухіна Т. Б. представила найновіші видання для дітей і педагогів з відповідним грифом МОНмолодьспорту.

Учасники семінару отримали у подарунок посібники видавництва “Мандрівець”.
Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO