Впровадження курсу «Фінансова грамотність» у загальноосвітніх навчальних закладах Сумської області


5 квітня 2013 року, з ініціативи Національного банку України, Університету банківської справи Національного банку України, у рамках виконання, спільної з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в навчально-виховний процес навчальних закладів», на базі Державного вищого навчального закладу «Українська  академія  банківської   справи   Національного   банку  України» (м. Суми), за сприяння Сумського ОІППО, було проведено семінар-нараду для педагогічних працівників області за темою «Впровадження курсу «Фінансова грамотність» у загальноосвітніх навчальних закладах Сумської області».

 Основне питання семінар-наради: популяризація економічних знань за напрямом «Фінансова грамотність».

У заході взяло участь 87 осіб: спеціалісти управлінь (відділів) освіти, райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міських рад), методисти методичних кабінетів, директори, учителі загальноосвітніх навчальних закладів, представники Української академії банківської справи Національного банку України.

Вітали учасників семінару-наради – Роза Кіаппе, керівник програми розвитку фінансового сектору FINREP-II та Школьник І.О., проректор навчальної та науково-методичної роботи Української академії банківської справи НБУ, доктор економічних наук, професор.

         З      презентацією      курсу      «Фінансова      грамотність»     виступила Кузнєцова А.Я., проректор з наукової та організаційної роботи Університету банківської справи Національного банку України, доктор економічних наук, професор, в якій подано нормативно-правову базу викладання курсу,  складові фінансової грамотності; навчальні матеріали, методичне забезпечення викладання курсу.

По завершенню наради відбувся «круглий стіл» з обміну думками між учасниками семінару-наради з приводу проблем та перспектив впровадження курсу «Фінансова грамотність» у навчальний процес загальноосвітніх навчальних закладів.

Учасникам заходу надано інформаційні матеріали про проект «Фінансова грамотність». 

        

 

 

Методист географії та економіки

Сумського ОІППО                                                               В.Д. Попов


Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO