Пробне тестування у Сумській області


30 березня 2013 року – день, коли учасники мали змогу спробувати свої сили пройти пробне тестування, головна мета якого – відтворення умов та технології проведення  ЗНО-2013, ознайомлення з процедурою, формами тестових завдань, правилами заповнення бланків відповідей, а також  психологічно налаштувати себе до складання тестів. Реєстрація цього року тривала з  1 до 30 листопада 2012 року. Вирішили перевірити свої знання 3206 учасників, що становить 45 % від кількості випускників 11-х класів. Відсоток зареєстрованих порівняно з минулим роком зріс  на 6%.

Пробне в пунктах тестування, а їх, нагадаю, було – 13, до речі, всі без винятку на базі вишів, пройшло з дотриманням процедур і технології проведення ЗНО. Допуск осіб до пунків пробного тестування здійснювався за наявності паспорта (свідоцтва про народження) та запрошення.

Кожен учасник мав можливість взяти участь лише в одному із запропонованих у той чи інший день тестувань. Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного оцінювання було видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку балів.

Також учасники зможуть самостійно визначити рейтинговий бал за шкалою 100-200 балів. Для цього необхідно скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці «Особистий кабінет» на сайті відповідного регіонального центру (Сумська область тісно співпрацює з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти) за умови внесення відповідей в електронний бланк. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть оголошені після 5 квітня 2013 року.

На пробне тестування 23 березня 2013 року всього зареєстровалося – 2605 учасників, у зв’язку з несприятливими погодніми умовами з’явилося, на жаль, 1978, що становить 75, 93%.

З урахуванням Повідомлення №1 про виникнення надзвичайної ситуації на території Сумської області управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Сумської обласної державної адміністрації додаткова сесія пробного зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться 6 квітня 2013 року для тих, хто не зявився 23 березня на базі:

 

-   Сумського державного університету (корпус 1) (вул. Римського-Корсакова, 2,  м. Суми, Сумська область, 40007);

 

-  Конотопського інституту Сумського державного університету (проспект Миру, 26, м.Конотоп, Сумська область, 41600);

 

-    Роменського коледжу Сумського національного аграрного університету (вул. Горького, 56-А, м.Ромни, Сумська область,  42001);

-  Хіміко-технологічного коледжу імені Івана Кожедуба Шосткинського інституту Сумського державного університету (корпус Б) (вул. Інститутська, 1, м.Шостка, Сумська область, 41100).

 

Час допуску абітурієнтів до пункту пробного тестування додаткової сесії пробного ЗНО:  10.15-10.50.

 

Перелік документів,  необхідних для допуску: документ, що посвідчує особу.

 

Нові запрошення для участі у додатковій сесії пробного ЗНО формуватися не будуть.

 На сьогодні на головній сторінці Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти http://zno-kharkiv.org.ua/news.php

у розділі «Новини» вже розміщено інформацію про місце проведення додаткової сесії на 06 квітня 2013 року.

Пробне тестування 30 березня відбулося без ускладнень, із можливих 1749 абітурієнтів писали тести – 1580 (90,34%), решта 169 учасників можуть забрати свої тестові зошити на пункті тестування протягом трьох днів.

 Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO