Олімпіада з хімії


22-23 лютого 2013 року в Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.  В інтелектуальних змаганнях узяли участь 88 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також учні обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо-обдарованих дітей, державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г. Харитоненка. 

Згідно з Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099 ІІІ етап олімпіади з хімії проходив у два тури: теоретичний і практичний. Максимальна кількість балів за два тури складала 100 балів, з них: 70 балів – за теоретичний і 30 – за практичний тур.

22 лютого на базі Сумського обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся теоретичний тур. Завдання туру були спрямовані на виявлення в учнів глибини предметних знань, умінь до складання хімічних формул, рівнянь реакцій і ведення математичних розрахунків.  

23 лютого відбувся практичний тур олімпіади. Для учнів 9-11 класів він проходив на базі кафедри хімії та методики навчання хімії природничо-географічного факультету Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Запропоновані учням завдання сприяли виявленню в них практичних навичок щодо якісного та кількісного аналізу хімічних речовин, а також умінь безпечно поводитися з хімічним посудом, обладнанням і реактивами. Учням 8 класу був запропонований віртуальний експеримент, який виконувався на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.  

Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії серед учнів 8-11 класів було визнано 42 учні.

На учнів-учасників ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії чекають тренувальні збори, що відбудуться з 27 лютого по 02 березня 2013 року.
Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO