Підтримайте найкращих!


Голосуйте до 15 серпня за Ваші улюблені журнали для педагогів дошкілля!
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України оголосило читацьке голосування за краще фахове періодичне видання для педагогів дошкілля. Відзначення видання-переможця, яке набере найбільше голосів, відбудеться 27 вересня у Києві на урочистому зібранні з нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля.
Визначити переможця маєте ви, читачі, проголосувавши до 15 серпня за ваші улюблені журнали на сайті «Педагогічна преса» у розділі «Конкурси» http://pedpresa.com/vote2.
Серед претендентів на звання кращого видання для працівників дошкілля — журнал МОНмолодьспорту України «ДОШКІЛЬНЕ ВИХОВАННЯ», який нещодавно відзначив 100-річний ювілей (1911-2011 рр.). Ціле століття він є надійним помічником педагогів та усіх, хто опікується дошкільнятами, добираючи для своїх читачів та ретельно готуючи до публікації кращі надбання науки та практики. Значний авторитет і величезна читацька аудиторія (понад 12000 передплатників) зробили часопис флагманом сучасного дошкілля.
Додатки до «ДВ» — журнали «ПАЛІТРА ПЕДАГОГА» та «ДЖМІЛЬ» — цього року відзначають своє 15-річчя і теж претендують на визнання читачів.

Підтримайте кращі журнали у галузі дошкільної освіти!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO