Срібло «ХІХ Міжнародної конференції молодих учених ICYS–2012» привіз на Сумщину учень 10-школи Станіслав Гетало


16 - 23 квітня 2012 року юні науковці Малої академії наук України брали участь у ХІХ Міжнародній конференції молодих учених «ICYS–2012», яка проходила в м. Неймеген, Нідерланди. Поїздку українських вундеркіндів до Нідерландів ініціювали Національний центр «Мала академія наук України» та Інститут обдарованої дитини Академії педагогічний наук України.

Міжнародна конференція молодих учених «ICYS» - це змагання учнів 14-18 років з фізики, математики, інформатики та екології.

«ICYS» дала змогу юним дослідникам отримати відгуки на свою роботу від міжнародного журі, до складу якого ввійшли видатні вчені світу. Знайомство з вченими різних країн часто стає першим кроком наукової кар’єри талановитої молоді. Окрім презентації своїх робіт, учасники мали змогу прослухати лекції і відвідати практичні заняття в лабораторіях знаного університету Радбоуд. Незабутні враження отримали школярі від екскурсій Неймегеном – найдавнішим містом Нідерландів, заснованим римлянами понад дві тисячі років тому, – а також від прогулянок зоопарком міста Арнхем та парком розваг «Ефтелінг». Учасниками конкурсу в цілому стало більше 200 дітей із різних країн світу.

      Україну представляли дванадцять кращих учнів Малої академії наук – лауреати і переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту, які й привезли на Україну три медалі й один спеціальний приз.

«Срібло» в секції «Математика» одержав Станіслав Гетало із Сум з роботою про числові конструкції та суми кубів і квадратів.

Підготувала учня до конкурсу-захисту наукових робіт вчитель Сумської спеціалізованої школи № 10 ім. О. Бутка, вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений вчитель України Азаренкова Альона Іванівна, яка була науковим керівником проекту.

  Станіслав Гетало в цьому році закінчив Сумську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів  №10 імені Героя Радянського Союзу О.А.Бутка із золотою медаллю. 

За особливі досягнення у вивченні алгебри, геометрії та хімії нагороджений похвальною грамотою.  Слід зазначити, що Станіслав Гетало також є переможцем ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики (І місце), учасником ІV етапу ІІІ Всеукраїнської олімпіади з математики.

        Залишається побажати юному вундеркінду реалізувати свій потенціал, знайти своє місце в житті, відчути впевненість у власних силах і вдало стартувати на життєвому шляху!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO