На розгляді – актуальні проблеми функціонування навчально-виробничих комбінатів

1 resultВідповідно до плану роботи на 2013-2014 н.р. Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, 25квітня 2014 року на базі Недригайлівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату відбувся семінар-нарада з теми «Актуальні проблеми функціонування міжшкільних навчально-виробничих комбінатів у ході реалізації Концепції профільного навчання в старшій школі».

На заході були присутні директори та заступники директорів усіх міжшкільних навчально-виробничих комбінатів Сумської області в загальній кількості 10 осіб.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися: начальник управління освіти, молоді та спорту Недригайлівської райдержадміністрації Токаренко О.І., завідуюча районного методичного кабінету Вернигора Н.О.

Гостинно зустрів учасників семінару директор Недригайлівського МНВК Гордієнко О.Я. У доповіді ним був проаналізований сучасний стан профільного та професійного навчання у ввіреному йому навчальному закладі.

Змістовною була доповідь головного спеціаліста управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації Кощій Н.Г. «Підготовка та проведення виробничої практики».

У рамках роботи семінару методист Сумського ОІППО Коренева І.В. ознайомила присутніх учителів із методичними рекомендаціями до проведення державної підсумкової атестації.

Під час проведення круглого столу, заслухано й обговорено доповідь Євдокименка О.Є., голови Координаційної ради директорів МНВК Сумської області.

Плідно пройшов консультаційний діалог «Актуальні проблеми функціонування МНВК», на якому виступили директор Роменського МНВК Ткаченко І.В. та директор Недригайлівського МНВК Гордієнка О.Я.

Учасниками семінару відвідано краєзнавчий музей та архітектурну пам’ятку – Митрофанівську церкву.

За результатами роботи семінару учасники отримали рекомендації, матеріали методичного та практичного спрямування на електронних носіях.

 

Методист з трудового навчання                                                    Сумського ОІППО І.В. Коренева

 

1a result 2a result

2 result 3 result

4 result 6 result

8 result 10 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO