Анонс!

24 січня 2014 року в Лебедині відбудуться урочистості з нагоди 120-річчя від дня уродин славетного співака Івана Никифоровича Стешенка. У програмі святкування: відвідини Стешенківських адрес у Лебедині (батьківський дім, Успенська церква, дім меценатів Капністів), творча зустріч "Лебединський соловейко". На урочистості запрошені науковці, музикознавці, заслужені артисти, краєзнавці й педагоги Сумщини.

 

Організаторами заходів стали Лебединський краєзнавчий музей і Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Це вшанування є складовою спільно втілюваного освітньо-культурологічного проекту "Скарби нашого роду", присвячений 200-річчю з дня народження Тараса Шевченка (значне місце у репертуарі Івана Стешенка посідали пісні на слова Тараса Шевченка, а також  1928 року він разом із С.Крушельницькою мали за честь брати участь у святкуванні Шевченкових днів у Філадельфії).

Запрошуємо до участі в урочистостях, довідки за телефонами: Юрій П’ятаченко, координатор проекту від Сумського ОІППО – 0990462499, Знаменщикова  Валентина, координатор проекту від Лебединського краєзнавчого музею – 0500096698.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO