Семінар «Профільна освіта: особливості використання варіативної складової навчального плану»Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2013 рік 9 жовтня 2013 року у Баницькому навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Барвінок» відбувся обласний науково-практичний семінар учителів української мови та літератури «Профільна освіта: особливості використання варіативної складової навчального плану».

Мета семінару – ознайомлення учасників із досвідом роботи загальноосвітніх навчальних закладів Глухівського району щодо використання варіативної складової профільного та допрофільного навчання; надання науково-методичної допомоги в підвищенні якості мовно-літературної освіти: опрацювання основних стратегій сучасної філологічної освіти, що окреслені в новому Державному стандарті базової і повної середньої освіти.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася начальник управління освіти, молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації Волончук Наталія Миколаївна, яка проаналізувала основні тенденції розвитку освіти Глухівського району.

Про методичний супровід роботи з педагогами району з використання варіативної складової навчальних планів для організації профільного навчання та допрофільної підготовки розповіла завідуюча методичного кабінету управління освіти, молоді та спорту Глухівської районної державної адміністрації Смик Світлана Володимирівна.

Методистом Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Шерстюк Любов’ю Миколаївною були надані методичні рекомендації щодо змісту варіативної складової робочих навчальних закладів на 2013-2014 н.р.

Слухачі семінару ознайомилися з досвідом роботи вчителів з реалізації профільної освіти та отримали для використання науково-методичні, дидактичні та електронні матеріали семінару.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO