Обласний семінар «Формування інклюзивної компетентності вчителя загальноосвітнього навчального закладу»


На базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 24 квітня 2013 року відбувся обласний семінар «Формування інклюзивної компетентності вчителя загальноосвітнього навчального закладу» для спеціалістів управлінь, відділів освіти, райдержадміністрацій, (міськвиконкомів), які відповідають за інклюзивне навчання,  заступників директорів з навчально-виховної роботи базових інклюзивних загальноосвітніх навчальних закладів. Семінар був організований Сумським ОІППО спільно з управлінням освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Захід відкрила проректор з навчально-методичної роботи І.В. Удовиченко. Семінар складався з двох частин: теоретичної (виступи та доповіді) та практичної, де свій досвід упровадження інклюзивного навчання представили педагогічні колективи Конотопської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів № 10, Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради та загальноосвітніх навчальних закладів Білопільського району – методист з інклюзивної та корекційної освіти відділу освіти, молоді та спорту Білопільської райдержадміністрації.

 Підсумки семінару були підведені у формі роботи «круглого столу». Учасникам заходу за результатами його проведення було надано методичні рекомендації щодо організації роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби (електронний варіант).

 

 

  Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO