Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2012»

1-3 березня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась Третя Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2012».

 Організатори виставки: Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».
Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.Виставка презентувала громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям, органам державної влади і управління в широкому спектрі досягнення національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів, досвід інноваційної модернізації усіх ланок освіти, міжнародної інтеграції на виконання Указів Президента України, Постанов Уряду,    рішень ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.

Широкомасштабна експозиція виставки цього року представила 765 провідних навчальних закладів різних рівнів і форм власності, навчально-методичних центрів, наукових установ, підприємств, асоціацій, видавництв з 27 регіонів України, а також учасників Росії, Чехії, Естонії, Швейцарії, Словаччини, Польщі, США. Були також представлені 118 українських вищих навчальних закладів.

В церемонії урочистого відкриття виставки взяли участь і оглянули експозицію Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.В.Табачник, Президент Національної академії педагогічних наук України В.Г.Кремень.

Дмитро Табачник відзначив, що на просторі глобалізаційних умов важливе значення має економіка освіти. "Українська освіта займає передові позиції у світі. За останні два роки в Україні створено 123 тис. місць у дитячих садках. Вперше у професійно-технічній освіті з'явилися прямі угоди з роботодавцями. Вища школа – окраса української освіти. Цілий комплекс інноваційних проектів об'єднала виставка," – відзначив міністр освіти.

У промові на відкритті освітянського заходу він наголосив, що "краще бути фаховим інженером, ніж посереднім економістом…"

Президент Національної академії педагогічних наук України В.Кремень у вступному слові на урочистому відкритті виставки "Сучасні заклади освіти - 2012" зазначив, що її головна особливість – значна кількість "круглих столів", симпозіумів, презентацій та різних освітянських заходів.

Привітання виставці надіслали Голова Верховної Ради України В.М.Литвин; Прем’єр-міністр України М.Я.Азаров, Президент Національної академії медичних наук України, академік Андрій Сердюк; Президент Малої академії наук України, народний депутат України С.О.Довгий; голова підкомітету з фахової освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки й освіти В.С. Курило; директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України О.А.Удод.

На стендах «Освіта Сумщини», «Професійно – технічна освіта Сумщини» та «Проект «Хенкель Академія»» були представлені

-        Комунальний заклад «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»,

-        Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г.Харитоненка,

-        Комунальна установа «Відділ освіти виконавчого комітету Лебединської міської ради Сумської області»,

-        Конотопська дитяча школа мистецтв Конотопської міської ради Сумської області,

-        Дитяча юнацько-спортивна школа Михайла Маміашвілі Конотопської міської ради Сумської області,

-        Конотопська станція юних натуралістів Конотопської міської ради Сумської області,

-        Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3(з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів) Кролевецької районної ради Сумської області,

-        Відділ освіти Кролевецької районної державної адміністрації,

-        Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю,

-        ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ПТО інноваційних технологій м. Суми»,

-        ДПТНЗ «Глухівський професійний ліцей»,

-        ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище»,

-        ДПТНЗ «Білопільський професійний ліцей залізничного транспорту».

Оргкомітет виставки продовжив традицію проведення науково-практичних конференцій України за участю керівників і провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОНмолодьспорту України та практичних працівників галузі освіти по стратегічним проблемам розвитку національної системи освіти: Напередодні 20 річниці Національної академії педагогічних наук були проведены науково-практичні конференції по проблемах:

- «Філософія сучасної освіти»;

- «Вища освіта України: розвиток в умовах глобалізації»;

- «Система професійних компетентностей вчителя XXI століття»;

- «Виховання особистості в контексті сучасних соціокультурних реалій»;

- «Науково-методичне забезпечення розвитку професійно-технічної освіти у контексті вимог сучасних потреб економіки та суспільства»;

- «Інноваційний розвиток післядипломної педагогічної освіти».

1 березня 2012р. відбулось нагородження переможців:

-        Рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», Престижними нагородами «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової діяльності».

-        Конкурсу по тематичним номінаціям виставки Золотими, Срібними, Бронзовими медалями;

-        Всеукраїнського конкурсу «Успішний проект-2011» дирекцією освітніх програм корпорації Іntel;

-        Професійного конкурсу на кращий навчальний заклад»Науково-педагогічному проекту- «Росток- 15 років!»

-        Конкурсу «Парк педагогічної майстерності».

Золотими медалями у конкурсі по тематичній номінації «Соціальне партнерство у контексті розвитку сучасного навчального закладу: професійно – технічної та загальної середньої освіти» були нагороджені: ДПТНЗ «Міжрегіональний центр ПТО інноваційних технологій м. Суми», Глухівський коледж ім. С.А. Ковпака Сумського НАУ; у конкурсі по тематичній номінації «Модернізація позашкільного навчального закладу» - Комунальний заклад Сумської обласної ради – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Приємно відзначити, що колектив Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти отримав срібну медаль у конкурсі з тематичної номінації «Діяльність вищих навчальних закладів післядипломної освіти, міських (районних) відділів освіти, навчально – методичних центрів з підвищення рівня професійних компетентностей педагогічних кадрів» ІІІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти -2012»

Учасники – навчальні заклади області, що взяли активну участь у виставці, отримали дипломи за активну роботу з модернізації системи освіти.

Не порушуючи традицію виставка «Сучасні навчальні заклади – 2012» презентувала найкращі заклади освіти і наукові установи України, сучасні досягнення освітянської практики, творчі здобутки педагогічних колективів і науковців в інноваційній модернізації галузі освіти, досвід інтеграції до міжнародного освітнього простору, практику співпраці із зарубіжними навчальними закладами.

   Протягом трьох днів роботи виставки її відвідали тисячі осіб. Вона була цікавою і змістовною як для широкої громадськості, фахівців, так і для випускників шкіл і студентів, які мали можливість обрати навчальний заклад для подальшого навчання.

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади - 2011» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами пріоритетного розвитку галузі освіти по праву отримала суспільне визнання і є найбільш рейтинговою та широкомасштабною освітянською виставкою в Україні.

Колектив СОІППО щиро вдячний всім учасникам виставки, бажає успіхів, нових звершень та плідної подальшої співпраці!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO