«Дитинство без насилля: суспільство, школа і сім’я на захисті прав дітей»

вкл. .

n1-300x160Міжнародна науково-практична конференція «Дитинство без насилля: суспільство, школа і сім’я на захисті прав дітей» під егідою Офісу Ради Європи в Україні та Міністерства освіти і науки України стартувала у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка 29 квітня. Проблематика об’єднала близько трьох сотень науковців, психологів, працівників системи освіти, аспірантів, магістрів, студентів із різних куточків України та Європи. Участь у заході, закріплену відповідним сертифікатом, взяла Оксана Подліняєва, завідувач науково-методичного відділу Сумського ОІППО.

Протягом двох днів представники Канади, Польщі, України, провідні спеціалісти різних галузей шукали нові шляхи вирішення проблеми дитячого насилля в нашій державі. «Тернопільський національний педагогічний університет має великий потенціал розробки проектів, спрямованих на подолання насильства щодо дітей. Педагоги найбільше працюють із дітьми, вони є тим фронтом, який виявляє насильство  та запобігає йому», – зазначив керівник проекту Ради Європи «Зміцнення та захист прав дітей в Україні» Ігор Гуцуляк. Він переконаний, що конференція започаткувала новий етап боротьби із проблемою насильства над дітьми не тільки в Україні, але і у Європі.

  Учасники міжнародної науково-практичної конференції працювали у таких тематичних напрямках: державна система захисту прав дітей: міжнародний та вітчизняний досвід; насилля в освітньому середовищі; домашнє насилля над дітьми; насилля в інформаційному просторі; правова, соціальна та психологічна підтримка (корекція, реабілітація, супровід) неповнолітніх, що зазнали насилля; шляхи запобігання насиллю та жорстокому поводженню з дітьми та молоддю.

Крім пленарних засідань, відбулося проведення інформаційного ярмарку, перегляд документального фільму «Діти за ґратами», виставка робіт учасників конкурсу плакатів «Дитинство без насилля», флешмоби «Ні – інформаційному насиллю!» за участю студентів ТНПУ, «Ні – насиллю над дітьми!» за участю учнів Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка, «Тернопільські діти проти війни» за участю учнів Тернопільської ЗОШ № 2, тренінг-марафон.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new