IV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014 року

вкл. .

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України: від 05.08.2013 № 1079 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2013-2014 навчальному році», від 12.03.2014
№ 218 «Про проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013-2014 навчальному році», від 18.03.2014
№ 234 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.03.2014 № 218», наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 26.11.2013 № 895-ОД «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013-2014 навчальному році», листа Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 18.03.2014
№ 14.1/10-782 «Про зміну місця проведення олімпіад» та з метою участі команд області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, у різні періоди часу у змаганнях 2014 р. взяли участь учнівські команди навчальних закладів на чолі з педагогічними працівниками Сумської ОІППО та навчальних закладів області.
  • математика – з 24 по 28 березня 2014 року – м. Київ (8 осіб) (керівники команди – Свєтлова Тетяна Володимирівна, методист Сумського ОІППО, Азаренкова Альона Іванівна, учитель математики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім. О. Бутка м. Суми);

  • біологія – з 22 по 29 березня 2014 року – м. Івано-Франківськ (4 особи) (керівник команди – Голубенко Тетяна Сергіївна, методист Сумського ОІППО);

  • хімії – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Вінниця (7 осіб) (керівники команди – Коростіль Лідія Анатоліївна, доцент кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти, методист Сумського ОІППО, Кулик Наталія Андріївна, старший викладача кафедри психології Сумського ОІППО);

  • фізика – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Суми (4 особи) (керівник команди – Галанов Олександр Миколайович, учитель фізики Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Кролевецької районної ради);

  • астрономія – 22 по 28 березня 2014 року – м. Львів (2 особи) (керівник команди – Сукачова Наталія Михайлівна, методист Сумського ОІППО);

  • географія – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Рівне (4 особи) (керівник команди – Попов Володимир Денисович, методист Сумського ОІППО);

  • економіка – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Луцьк (4 особи) (керівник команди – Філатова Світлана Юріївна, учитель економіки Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми;

  • правознавство – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Чернігів (3 особи) (керівник команди – Пшеничний Сергій Анатолійович, учитель правознавства Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми);

  • історія – з 23 по 27 березня 2014 року – м. Полтава (4 особи) (керівник команди – Тодосийчук Вікторія Миколаївна, методист Сумського інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради);

  • англійська мова – з 23 по 28 березня 2014 року – м. Житомир (3 особи) (керівник команди – Прийменко Сергій Миколайович, учитель англійської мови Олександрівської гімназії м. Суми;

  • українська мова та література – з 22 по 27 березня 2014 року – м. Черкаси (9 осіб) (керівники команди – Шерстюк Любов Миколаївна та Каленик Олександра Василівна, методисти Сумського ОІППО);

  • трудове навчання – з 22 по 29 березня 2014 року – м. Кіровоград (8 осіб) (керівники команди – Коренева Ірина Василівна, методист Сумського ОІППО та Кириченко Сергій Миколайович, учитель Глухівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад № 4 Глухівської міської ради);

  • французька мова – з 22 по 29 березня 2014 року – м. Чернівці (3 особи) (керівник команди – Барсук Надія Олексіївна, методист Сумського ОІППО);

  • інформатика – з 30 березня по 05 квітня 2014 року – м. Дніпропетровськ (5 осіб) (керівник команди – Глазирін Владислав Володимирович, учитель інформатики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми);

  • німецька мова – з 22 по 29 березня 2014 року – м. Чернівці (3 особи) (керівник команди – Паляниця Володимир Миколайович, учитель німецької мови Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім.  О. Бутка м. Суми);

  • російська мова та література – з 23 по 27 березня 2014 року – м. Біла Церква (4 особи) (керівник команди – Захарченко Ірина Олексіївна, методист Сумського ОІППО);

  • інформаційні технології – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Тернопіль (5 осіб) (керівник команди – Іваненко Наталія Ергівна, методист Сумського ОІППО);

  • фізична культура – з 22 по 28 березня 2014 року – м. Хмельницьк (2 особи) (керівник команди – Кодимський Сергій Степанович, методист Сумського ОІППО);

  • екологія – з 27 березня по 02 квітня 2014 року – м. Івано-Франківськ (2 особи) (керівник команди – Киричко Яна Володимирівна, спеціаліст навчально-методичного відділу дистанційної освіти Сумського ОІППО);

  • педагогіка та психологія – з 05 по 12 квітня 2014 року – м. Запоріжжя (1 особа) (керівник команди – Фурман Олена Олександрівна, методист Сумського ОІППО).

Результативність участі команд області у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014 р.

з/п

Навчальний предмет

Кількість учасників

Призові дипломи

%

результа-тивності

Порів-няно

з 2013 р.

І

ІІ

ІІІ


Економіка

4

1

-

3

100 %

> на 2 диплома


Трудове навчання

8

2

3

2

88 %

> на 2 диплома


Укр. мова та літ-ра

8

-

1

5

75 %

> на 3

диплома


Біологія

4

1

-

2

75 %

> на 3

диплома


Хімія

7

2

-

3

71 %

> на 1

диплом


Правознавство

3

-

-

2

67 %

> на 2


Англійська мова

3

1

-

1

67 %

> на 2

диплома


Інформатика

5

-

1

2

60 %

> на 1

диплом


Фізика

4

-

-

2

50 %

> на 2

диплома


Рос. мова та літ-ра

4

-

1

1

50 %

< на 3

диплома


Фізична культура

2

1

-

-

50 %

< на 3

диплома


Інформ. технології

5

1

1

-

40 %

< на 3

диплома


Математика

8

-

2

1

38 %

> на 1

диплом


Астрономія

2

-

-

-

-

> на 1

диплом


Німецька мова

3

-

-

-

-

> на 1

диплом


Французька мова

3

-

-

-

-

> на 1

диплом


Історія

4

-

-

-

-

< на 1

диплом


Географія

4

-

-

-

-

< на 1

диплом


Екологія

2

-

-

-

-

< на 1

диплом


Педагогіка та психологія

1

-

-

-

-

< на 1

диплом

Разом

84

9

9

24

50 %

> на 10

дипломів


Співвідношення кількості призових дипломів IV етапу олімпіад (2009-2014 рр.)


За результатами участі у ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2014 р. найкращими навчальними закладами (за кількістю призових дипломів) є:

1) Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 м. Суми (5 призових дипломів);
2) Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 м. Суми, Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. О. Бутка м. Суми, Олександрівська гімназія Сумської міської ради (по 4 призові дипломи у кожному);
3) Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради (3 призові дипломи);
4) Конотопська гімназія Конотопської міської ради, Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І. Калнишевського Роменської міської ради (по 2 призові дипломи у кожному).

Учениця Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Калінченко Каріна Олександрівна (І місце в олімпіаді з біології) виборола право бути учасником тренувальних зборів – претендентів на участь у Міжнародній олімпіаді з біології.

У рамках проведення предметних олімпіад, учні загальноосвітніх навчальних закладів області також отримали:

1)  диплом ІІ ступеня – за виставку учнівських робіт з трудового навчання (у рамках олімпіади з трудового навчання);
2)  два дипломи ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу з нейро наук «Нейро – 2014» (є частиною Міжнародного конкурсу International Brain Bee Competition), який проходив у рамках програми ІV етапу олімпіади з біології.

Віват, переможцям, віват!






Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new