Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

V Всеукраїнський форум «Учитель – новатор»

вкл. .

3 квітня 2014 року у м. Київ компанією «Майкрософт Україна», за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, проводився V Всеукраїнський форум «Учитель-новатор», відповідно до Меморандуму про співпрацю на 2013-2018 роки між Міністерством освіти і науки України та компанією «Майкрософт Україна». Від Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у форумі взяла участь методист інформатики Наталія Іваненко.
Захід був спрямований на опанування освітянами сучасних педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій, підтримку роботи педагогів з розробки та впровадження мультимедійних програмних засобів навчання, ознайомлення з передовими новітніми технологіями роботи вчителів.

V Всеукраїнський форум «Вчитель-новатор» проходив в атмосфері поваги, довіри, успіху, партнерської співпраці.

Артур Кочарян, координатор освітніх програм, розпочав форум, у подальшому майстерно і невимушено координував проведення всього заходу.

Світлана Литвинова, директор методичного центру інформаційних технологій в освіті управління освіти Оболонського району м. Київ, здійснила огляд робіт переможців Десятого всеукраїнського конкурсу «Учитель-новатор».

Тамара Пушкарьова, заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, розповіла про тенденції розвитку електронного освітнього середовища у навчальних закладах України.

Наталія Морзе, проректор з інформаційних технологій Університету імені Бориса Грінченка, проаналізувала головні аспекти сучасної української освіти та ознайомила присутніх із сучасними методиками проведення навчання.

Цікавим було ознайомлення учасників форуму з PISA – Міжнародною програмою з оцінювання освітніх досягнень учнів. Дискусію спричинило обговорення питань персоналізованого навчання учнів.

Відеоматеріали форуму: https://www.youtube.com/watch?v=2tifEee7QvA

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new