ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ БІОЛОГІЇ ТА ЕКОЛОГІЇ З ПИТАНЬ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

golovnaВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 10 червня на базі Сумського ОІППО відбулось онлайн-засідання обласної творчої групи вчителів біології та екології з теми «Наукові дослідження на уроках біології та екології».

Мета заходу – визначення пріоритетних напрямів роботи обласної творчої групи з метою розробки дидактико-методичного забезпечення наукових досліджень у процесі вивчення учнями біології в 6 класі.

У роботі засідання обласної творчої групи взяли участь (онлайн) учителі біології та екології – члени обласної творчої групи  Путивльського, Сумського районів; м. Суми; Недригайлівської, Нижньосироватської ОТГ; Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей Сумської обласної ради,  Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою   Сумської обласної ради.

Кісільова М.В., методист з біології, екології, природознавства та основ здоров’я навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, розкрила питання щодо наукових досліджень учнів на уроках біології та екології в закладах загальної середньої освіти.

Успенська В.М., доцент кафедри теорії і методики змісту освіти Сумського ОІППО, к.пед.н., виступила з питанням щодо наукових біолого-екологічних учнівських досліджень як складової STEM-освіти.

По завершенню засідання були визначені подальші напрями роботи обласної творчої групи над проблемою «Наукові дослідження на уроках біології та екології», надано методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO