Методичний онлайн-порадник з питань ППД

nagolovnuВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2020 рік, 02 червня відбувся методичний онлайн-порадник за темою «Передовий педагогічний досвід: від теорії до практики».

Мета заходу – надати методичну допомогу з питань виявлення, вивчення, узагальнення, поширення та впровадження передового педагогічного досвіду.

Учасники – методисти методичних кабінетів, директори, заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Путивльського та Середино-Будського районів, Новослобідської ОТГ.

У рамках методичного онлайн-порадника Курган О.В., методист з експериментально-дослідної діяльності та передового педагогічного досвіду навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО  висвітлила  питання організації роботи з виявлення, вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду.

У ході заходу учасники мали можливість ознайомитись із матеріалами уже узагальнених передових педагогічних досвідів на районних (міських), обласному рівнях та схвалених радами методичних кабінетів, вченою радою КЗ Сумський ОІППО.

За темою методичного онлайн-порадника  – методичні рекомендації.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO