ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ – ВИКЛИК ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ

вкл. .

ГуракУ рамках проведення антикризового національного онлайн-EdCamp’у 2020, який цього року пройшов у дистанційному режимі, голова Державної служби якості освіти України Руслан ГУРАК презентував освітню політику Служби.

 

У ході онлайн-спілкування Руслан ГУРАК приділив увагу питанню дистанційного навчання в Україні. «Державна служба якості освіти з метою вдосконалення організації дистанційного навчання в школах провела опитування учасників освітнього процесу. Загалом участь у ньому взяли понад 180 000 респондентів: 100 000 батьків, 40 000 учнів, 37 000 вчителів та 3 343 керівників шкіл. За результатами анкетування 50% учнів 9-11 класів подобається навчатися дистанційно. Також більшості школярів все ж таки бракує «живого» спілкування з учителями та однолітками», – повідомив голова Держслужби якості освіти.

Очільник Служби поінформував, що 79% вчителів-респондентів уважають, що для підвищення якості онлайн-навчання здобувачів освіти їм потрібно вдосконалити методику організації освітнього процесу із застосуванням технологій дистанційного навчання. В умовах карантину 46 % педагогів витрачають значно більше часу на підготовку до проведення навчальних занять.

Основною проблемою під час карантину, що виникає у процесі дистанційного навчання, 60 % батьків відмітили важкість у мотивації дитини до навчання, а 5 % відповіли, що складність полягає у відсутності будь-яких ґаджетів.

«Найскладнішим у процесі реалізації дистанційного навчання в час пандемії є налагодження зв’язку з учнями, про це повідомили 72 % директорів. При цьому 57% уперше зіткнулися з використанням технологій онлайн-навчання», – зазначив Руслан ГУРАК.

Наприкінці онлайн-конференції EdCamp 2020 голова Державної служби якості освіти відповів на актуальні запитання учасників заходу, подякував всім за конструктивний діалог та побажав усім бути здоровими.

З презентацією та відеозаписом виступу голови Державної служби якості освіти на онлайн-конференції EdCamp 2020 можна ознайомитися за посиланнями:

Презентація виступу голови Державної служби якості освіти Руслана Гурака на EdCamp 2020

Відео виступу:     https://www.youtube.com/watch?v=rlWQtyWE8kU

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new