Обласна творча група учителів англійської мови

головнуВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2019 рік, 14 травня на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми методистом з іноземної мови навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Клюніною Н.В. було проведено ІІ засідання обласної творчої групи для вчителів англійської мови за темою «Виховання учнів на цінностях української ідентичності на уроках іноземної мови за Державним стандартом загальної середньої освіти».

Під час роботи обласної творчої групи Клюніна Н.В., методист з іноземних мов СОІППО, наголосила на  важливості виховання учнів засобами іноземної мови на основі матеріалів регіонального компоненту з урахуванням концептуальних засад Нової української школи, акцентувала увагу присутніх на актуальності теми рідного краю та його історії у навчально-виховному процесі школярів.

Ходенко З.Б., учитель англійської мови Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми, член обласної творчої групи, поділилась досвідом роботи, щодо використання краєзнавчого компоненту в змісті навчання англійської мови з метою підвищення якості освіти.

За результатами роботи учасникам обласної творчої групи надано методичні рекомендації.  

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO