Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

ІІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я»

вкл. .

1Полтавщина гостинно приймала учасників конкурсу «Учитель року – 2019» – учителів основ здоров’я та членів журі. Сумщину на конкурсі представляла конкурсантка Людмила Руденко, учитель основ здоров’я Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області. У складі журі працювала Валентина Успенська, доцент кафедри теорії і методики змісту освіти КЗ СОІППО, кандидат педагогічних наук.

На базі Полтавського навчально-виховного комплексу № 16 упродовж семи днів 25 конкурсантів з різних регіонів України пройшли низку випробувань. За результатами трьох – тестування з фахової майстерності, розробка соціально-просвітницького тренінгу та майстер-клас із практичної роботи з курсу основ здоров’я 6-7 класів відбувся відбір фіналістів. Представниця Сумщини Людмила Руденко, набравши найбільшу кількість балів, разом з іншими одинадцятьма конкурсантами продовжила змагання ще за двома випробуваннями: проведенням уроку та розробкою і презентацією педагогічного освітнього проекту.

Оцінювали конкурсантів науковці, учителі основ здоров’я. Основні критерії – професійна майстерність та новаторство конкурсантів; їх уміння використовувати тренінгові форми викладання предмета, інтерактивні методи навчання для формування й розвитку в учнів умінь і навичок здоров’язбереження.

У фіналі змагалися 12 педагогів, із-поміж яких журі на чолі із завідувачем кафедри медико-біологічних і валеологічних основ охорони життя і здоров’я Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, к. біол. н., професором Станіславом Страшком та заступником начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України Світланою Фіцайло обрало одного переможця та двох лауреатів. «Учителем року – 2019» у номінації «Основи здоров’я» визнано вчителя основ здоров’я Заліщицької державної гімназії Тернопільської області Василя Дяківа.

Людмила Руденко гідно представила вчителів основ здоров’я Сумської області в конкурсі «Учитель року – 2019». За результатами конкурсу вона нагороджена дипломом Центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року» із присвоєнням звання «Дипломант всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та особливими відзнаками журі – «Краща теоретична підготовка» та «Краща практична робота».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new