Наказ СОІППО від 22.07.2019 №108-ОД Про проведення додаткового прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання за спеціальностями 053 Психологія та 073 Менеджмент на другий (магістерський) рівень вищої освіти у 2019 році

Наказ СОІППО від 17.09.2019 №137 Про навчання експертів

Наказ ДОН СОДА від 17.09.2019 №560-ОД Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у звязку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" у II півпіччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, які навчають учнів початкової школи у 2019/2020 н.р.

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів у 2019/2020 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2021/2022 н. р. 

Наказ ДОН СОДА №537-ОД від 10.09.2019 - Про умови та порядок проведення першого, другого турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Лист МОНУ від 10.06.2019 №1/9-365 Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році

ІІІ тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я»

вкл. .

1Полтавщина гостинно приймала учасників конкурсу «Учитель року – 2019» – учителів основ здоров’я та членів журі. Сумщину на конкурсі представляла конкурсантка Людмила Руденко, учитель основ здоров’я Бобрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Роменської районної ради Сумської області. У складі журі працювала Валентина Успенська, доцент кафедри теорії і методики змісту освіти КЗ СОІППО, кандидат педагогічних наук.

На базі Полтавського навчально-виховного комплексу № 16 упродовж семи днів 25 конкурсантів з різних регіонів України пройшли низку випробувань. За результатами трьох – тестування з фахової майстерності, розробка соціально-просвітницького тренінгу та майстер-клас із практичної роботи з курсу основ здоров’я 6-7 класів відбувся відбір фіналістів. Представниця Сумщини Людмила Руденко, набравши найбільшу кількість балів, разом з іншими одинадцятьма конкурсантами продовжила змагання ще за двома випробуваннями: проведенням уроку та розробкою і презентацією педагогічного освітнього проекту.

Оцінювали конкурсантів науковці, учителі основ здоров’я. Основні критерії – професійна майстерність та новаторство конкурсантів; їх уміння використовувати тренінгові форми викладання предмета, інтерактивні методи навчання для формування й розвитку в учнів умінь і навичок здоров’язбереження.

У фіналі змагалися 12 педагогів, із-поміж яких журі на чолі із завідувачем кафедри медико-біологічних і валеологічних основ охорони життя і здоров’я Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, к. біол. н., професором Станіславом Страшком та заступником начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України Світланою Фіцайло обрало одного переможця та двох лауреатів. «Учителем року – 2019» у номінації «Основи здоров’я» визнано вчителя основ здоров’я Заліщицької державної гімназії Тернопільської області Василя Дяківа.

Людмила Руденко гідно представила вчителів основ здоров’я Сумської області в конкурсі «Учитель року – 2019». За результатами конкурсу вона нагороджена дипломом Центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року» із присвоєнням звання «Дипломант всеукраїнського конкурсу «Учитель року» та особливими відзнаками журі – «Краща теоретична підготовка» та «Краща практична робота».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new