Сучасні ресурси для здоров’яспрямованої освіти

вкл. .

01 rezultОбласний семінар-тренінг з відпрацювання методики використання посібника для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» та посібника для проведення інтерактивних занять «Здоров’я молоді та його складові», відбувся 26-27 березня 2019 року. Семінар відбувся під егідою Благодійного Фонду «Здоров’я жінки і планування сім’ї» за підтримки Міжнародної федерації планування сім’ї / IPPF. Учасники семінару – учителі основ здоров’я в основній школі, тренери – доценти кафедри теорії і методики змісту освіти, кандидати педагогічних наук Валентина Успенська та Лідія Коростіль.

Посібник для тренера «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка учнівської молоді» є методичним матеріалом для підготовки і проведення занять підлітків та молоді 15-18 років з питань здорового способу життя, статевого та репродуктивного здоров’я, формування усвідомленої та відповідальної поведінки, закладання основ відповідального батьківства.

Посібник «Здоров’я молоді та його складові» призначений для вчителів з основ здоров’я 8-9 класів, класних керівників старших класів для посилення їхньої спроможності використовувати інтерактивні методи під час уроків та виховних заходів.

Під час семінару-тренінгу його учасники (21 учитель/ка з різних районів і міст Сумщини) відпрацювали методику проведення інтерактивних занять, змоделювали окремі вправи кожної теми посібників, набули навичок конструювання змісту здоров’яспрямованого навчального заняття для дітей і молоді.

Запрошена гостя – Лариса Миколаївна Панасенко, виконуюча обов’язки директора Державної Установи «Сумський обласний центр громадського здоров’я»,  лікар-інфекціоніст виступила з питанням  «Епідемічна ситуація з ВІЛ/СНІДу в Україні та Сумській області». Лікар проінформувала педагогів про епідемічну ситуацію з ВІЛ/СНІДу в Україні та Сумській області, Безумовно, ця інформація є важливою і переконливою в контексті педагогічної діяльності з питань репродуктивного здоров’я учнів та молоді.

Учасники тренінгу дали схвальні відгуки про проведений семінар-тренінг. Посібники, які вони отримали для використання, допоможуть підготувати та провести ефективне інтерактивне заняття – урок основ здоров’я, годину спілкування, позакласний захід. Також окремі вправи посібників підходять для проведення тренінгів чи інших інтерактивних заходів серед педагогів, батьків учнів. Учасники/ці семінару-тренінгу по закінченню заходу отримали сертифікати, які дають право на використання посібників в освітньому процесі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new