Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Усіх нас єднає рідна мова!

вкл. .

головну16 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» проведено IV (підсумковий) етап ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь 27 учнів 3-11-х класів закладів загальної середньої освіти, 3 учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 11 студентів закладів вищої освіти Сумської області.

За дорученням Ліги українських меценатів О.В. Вертіль, член Національної Спілки письменників України, привітав учасників та передав завдання заключного етапу членам оргкомітету.

Ю.О. Нікітін, ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, наголосив на важливій ролі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в піднесенні престижу, у вихованні поваги та шанування до державної мови.

Учнів було нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, Ліги українських меценатів та подарунками від Ліги.

Учителі та викладачі, які підготували переможців обласного етапу конкурсу, отримали подяки Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації.

Для керівників команд було проведено поетичну вітальню за участю О.В. Вертіля.

Результати підсумкового (загальнонаціонального) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика будуть оголошені у квітні 2019 року.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new