ДОРОЖНІ КАРТИ НУШ

вкл. .

IMG 20190123 141009 result23-25.01.2019 на базі Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 для вчителів математики, інформатики, фізики відбулись виїзні курси за вибором "Дорожні карти НУШ" (викладач Жук М.В.). Метою курсів було сприяння пошуку шляхів інтеграції власного досвіду вчителів та адаптованого досвіду в систему пріоритетів та веб-ресурсів НУШ. Саме тому в курсі домінує консультативна складова. Розглянуто пошукову специфіку та можливості Google pictures та Youtube, груп НУШ на facebook, потенціал створення шкільних веб-каналів.

Слухачі активно залучились до обговорення участі в 11 Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій 2019 року на основі досвіду, що було озвучено. На прохання слухачів було виділено окрему сесію обговорень проблемі STEM-освіти. Порівнювались веб-ресурси практичних STEM-проектів на українській та англійській мовах.

Окремо було обговорено можливість використання англомовних ресурсів по STEM-проектах як підґрунтя міжнародного партнерства.

Традиційно було надано консультативну підтримку адміністрації та вчителям Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12.

Слухачі висловили думку про те, що доцільно тридобові курси розділити на он-лайн настановну сесію та її продовження через певний час, щоб більш активно підготуватися до обговорення. Було висловлено побажання, щодо проведення курсів у канікулярний час.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new