Олімпіадний марафон. Навчальний предмет – трудове навчання.

вкл. .

головну result12-14 січня 2019 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27 відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

В олімпіаді взяло участь 53 учнів 9-11 класів, із них 34 хлопців та 19 дівчат. За перемогу змагалися представники 29 районів, міст та ОТГ Сумської області. Найчисельніші команди учнів – м. Глухів (5 учнів); Липоводолинського району, м. Суми, Кролевецької міської ради (ОТГ) (по 4 учні у кожній).

Олімпіада складалася з трьох турів:

  • практичної роботи (учасникам олімпіади було запропоновано виготовити виріб із визначеного набору матеріалів. Для дівчат – спідниця за власними розмірами та орґанайзер для рукоділля, для хлопців – рухома іграшка та ключниця);

  • теоретичного туру (учасникам було запропоновано надати відповіді на тестові запитання);

  • творчої роботи (захисту проекту) – під час захисту проекту учасники представляли домашні роботи, презентували їх та відповідали на запитання членів журі щодо процесу виготовлення, особливостей конструкції, підбору конструкційних матеріалів.

Теми проектів:

  • для хлопців 9 класу – «Підстава під гаряче»;

  • дівчат 9 класу – «Зефір»;

  • хлопців 11 класу – «Креативна настільна лампа»;

  • дівчат 11 класу – «Рулет (завиванець) моєї родини».

Переможцями стали 25 учнів (4 – вибороли перші місця, 7 – другі, 14 – треті місця).

Найбільшу кількість призових дипломів вибороли учні м. Суми та Кролевецької міської ради (ОТГ) (по 4 дипломи у кожному), Липоводолинського району та м. Глухів ( по 3 дипломи).

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new