Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2020/2021 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Вітаємо переможців конкурсу!

вкл. .

85golodomorВітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їх учителів-наставників!

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Назва закладу освіти

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові учителя

3

Тягнієнко Даря Вячеславівна

Лебединська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 7 Лебединської міської ради

1

Кульбачна Катерина Іванівна

3

Лупішко Маріана Вячеславівна

Конотопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа

І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Казка» Конотопської міської ради

2

Іващенко Тетяна Олександрівна

3

Бондаренко Єва Олександрівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. Д. Косаренка, м. Суми

3

Забара

Людмила Олександрівна

4

Михайлюкова Анастасія Олександрівна

Глухівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 2 Глухівської міської ради

1

Мєшкова Ольга Степанівна

4

Дробна Анастасія Сергіївна

Степанівська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Степанівської селищної ради Сумського району

2

Арнаутова Ніна Олексіївна

4

Соболенкова Софія Юріївна

Конотопський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа

І ступеня – дошкільний навчальний заклад «Казка» Конотопської міської ради

3

Круподьор Світлана Михайлівна

5

Стоян Тетяна Юріївна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12

ім. Б. Берестовського

м. Суми

1

Костенко Любов Миколаївна

5

Карпенко Анастасія Олександрівна

Старосільська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району

2

Вельможна Ірина Василівна

5

Радченко Софія Олександрівна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»

3

Дацюк Ніна Володимирівна

6

Ложечник Ростислав Сергійович

Тростянецька Філія № 1

І-ІІ ступенів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької міської ради

1

Поліщук Інна Василівна

6

Первунінський Тимофій Анатолійович

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15

ім. Д. Турбіна, м. Суми

2

Гончаренко Світлана Олексіївна

6

Сизон Каріна Акмалівна

Конотопська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 2 Конотопської міської ради

3

Пономарьова Любов Михайлівна

7

Бакута

Дар’я

Романівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 імені Дмитра Косаренка

м. Суми

1

Скляр Надія Олександрівна

7

Хоменко Сніжана Олегівна

Заклад загальної середньої освіти
І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради

2

Лампак Лариса Іванівна

7

Сичевська Марина Олександрівна

Воронізька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів

імені П.О. Куліша Шосткинської районної ради

3

Воробей Тетяна Миколаївна

8

Сергієнко Катерина Миколаївна

Сумський заклад загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів № 21

Сумської міської ради

1

Охріменко Наталія Вікторівна

8

Цвєткова Єлизавета Андріївна

Кролевецька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 2

імені М.О. Лукаша Кролевецької міської ради

2

Волошина Зінаїда Олександрівна

8

Федоренко Марія Ігорівна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 8 Шосткинської міської ради Сумської області»

3

Бобровицька Ірина Михайлівна

9

Наталуха Ірина Іванівна

Комунальна установа Сумська гімназія № 1

м. Суми

1

Баєва Алла Василівна

9

Фролова Каміла Сергіївна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»

2

Поправко Наталія Миколаївна

9

Троша Дар’я Сергіївна

Баницький навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Барвінок» Глухівської районної ради

3

Мисько Олена Михайлівна

10

Трачук

Ольга Олександрівна

Білопільська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської районної ради

1

Андрієнко Любов Миколаївна

10

Фролова

Софія

Олегівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17,

м. Суми

2

Денисенко Наталія Василівна

10

Матюшенко Анна Григорівна

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»

3

Василенко Тетяна Віталіївна

11

Бугера Катерина Богданівна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29, м. Суми

1

Шевченко Ольга Володимирівна

11

Сіленко Єлизавета Володимирівна

Заводська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради Великописарівського району

2

Логвиненко Наталія Іванівна

11

Ласкутова Олександра Андріївна

Кролевецький навчально-виховний комплекс № 6 «загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти (ясла-садок) Кролевецької міської ради

3

Сенченко Тетяна Павлівна

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new