Вітаємо переможців!

вкл. .

85golodomorВітаємо переможців обласного етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Відповідно до протоколів обласного журі конкурсу переможцями визнано таких учнів:

11 клас 

1.

Іванченко Анастасія Романівна

Опорний заклад Великочернеччинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Сумської районної ради

Учитель – Зеленська Віра Єгорівна

2.

Тищенко Дарія Юріївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка м. Суми

Учитель – Рогова Наталія Володимирівна

3.

Заїка Лілія

Юріївна

Кролевецька загальноосвітня  школа 
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради

Учитель – Марченко Світлана Анатоліївна

10 клас

1.

Ісаєва Олена Миколаївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Власенко Ольга Сергіївна

2.

Буракова Марія Вадимівна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 7 Шосткинської міської ради Сумської області»

Учитель – Ядута Любов Володимирівна

3.

Теніна Олександра Миколаївна

Кролевецька загальноосвітня  школа 
І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради

Учитель – Дорога Ірина Миколаївна

  

9 клас

1.

Наталуха Ірина Іванівна

Комунальна установа Сумська гімназія № 1

м. Суми

Учитель – Баєва Алла Василівна

2.

Стефанишин Аліна Іванівна

Конотопська гімназія

Конотопської міської ради

Учитель – Головань Наталія Михайлівна

3.

Брова Оксана Миколаївна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»

Учитель – Поправко Наталія Миколаївна

8 клас

1.

Сергієнко Катерина Миколаївна

Сумський заклад загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів № 21 Сумської міської ради

Учитель – Охріменко Наталія Вікторівна

2.

Помазан Ніна Сергіївна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинська гімназія Шосткинської міської ради Сумської області»

Учителі: Противень Олена Миколаївна,

                Данько Сергій Степанович

3.

Хлопіна Катерина Олександрівна

Конотопська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 9 Конотопської міської ради

Учитель – Плаксіна Людмила Володимирівна

7 клас

1.

Хоменко Сніжана Олегівна

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 Тростянецької міської ради

Учитель – Хоменко Людмила Олександрівна

2.

Слободянюк Вікторія Сергіївна

Комунальний заклад Березівської сільської ради «Слоутський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Волошка»

Учитель – Непомняща Тамара Іванівна

3.

Чернецький Роман Олександрович

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29, м. Суми

Учитель – Шаповал Надія Іванівна

6 клас

1.

Жиронкіна Даря Євгенівна

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27, м. Суми

Учитель – Захарченко Юлія Миколаївна

2.

Сизон Каріна Акмалівна

Конотопська спеціалізована школа

І-ІІІ ступенів № 2 Конотопської міської ради

Учитель – Пономарьова Любов Михайлівна

3.

Дорога Маргарита Денисівна

Комунальна організація (установа, заклад) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»

Учитель – Омельченко Анна Михайлівна

5 клас

1.

Водопянова Аліна Юріївна

Конотопська гімназія Конотопської міської ради

Учитель – Журавель Людмила Василівна

2.

Пахотіна Анастасія Андріївна

Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми

Учитель – Гаврилко Валентина Петрівна

3.

Карпенко Анастасія Олександрівна

Старосільська загальноосвітня школа 
І-ІІІ ступенів Нижньосироватської сільської ради Сумського району

Учитель – Вельможна Ірина Василівна

Висловлюємо вдячність учителям-наставникам юних письменників!  Бажаємо учасникам упевненої перемоги на ІV етапі конкурсу!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new