Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 05.12.2018 №781-ОД «Про проведення II (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 25.10.2018 №684-ОД Про організацію та порядок проведення І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Графік підготовки вчителів початкової школи Сумської області, які навчатимуть учнів 1 класів у 2019/20 навчальному році

Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ ДОН СОДА від 12.09.2018 №555-ОД Про умови та порядок проведення І, II турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Учителі початкових класів м. Суми вивчають методику предмета «Основи здоров’я»

вкл. .

1 resultГостинність Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д.Турбіна м. Суми була чудовим доповнення для тренінгової атмосфери експрес-курсів вчителів основ здоров’я за темою «Методика викладання основ здоров’я в початкових класах на засадах розвитку життєвих навичок». Саме в цій установі проходили навчання 24 педагоги м. Суми 26-30 листопада 2018 року.

Системно курси, на яких готуються педагоги-тренери для впровадження особливої технології навчання учнів з основ здоров’я – освіти на основі життєвих навичок ООЖН, впроваджуються в Сумщині з 2005 року. Учителів початкових класів – з 2016 року. Цією технологією має оволодіти кожен педагог, який навчає учнів з проблем здоров’я, і вона визнана в світі найефективнішою для формування в учнів ставлення до здоров’я як до найбільшої цінності. Лише системне впровадження ООЖН в освіті, починаючи з першого класу і весь період навчання в школі, може забезпечити вибір молодою людиною стратегії здорового способу життя. Саме на це спрямована сьогодні Нова українська школа, якою з-поміж інших, ключовою в освіті визначена компетентність «екологічна грамотність та здорове життя».

Активність, творчість, креативність вирізняє вчителів початкових класів серед інших освітян. Не була виключенням і група сумських педагогів. Потенційні учителі-тренери з основ здоров’я вибудовували структуру уроку-тренінгу, відпрацьовували тренінгові активності, інтерактивні технології, доцільні на уроках-тренінгах з основ здоров’я. Окрім методичних знань, учителі ознайомились із теоретичними питаннями проблеми інтегрування ВІЛ-позитивних дітей у шкільне середовище. На думку педагогів, знання про проблеми ВІЛ/СНІДу їм необхідні і для власної здорової життєдіяльності. Учителі малювали, вирізали, розігрували ролі, грали в дидактичні ігри та співали. Пізнавали не лише один одного, але й себе. Результатом навчання був сконструйований кожним учителем урок-тренінг з основ здоров’я. Сподіваємось, що запал і наснагу учителі перенесуть надалі на освітній процес.

Викладачі тренінгових експрес-курсів – доценти кафедри теорії і методики змісту освіти, кандидати педагогічних наук В.М. Успенська та Л.А. Коростіль та слухачі дякують усім за співпрацю, а навчальному закладу – Комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д. Турбіна м. Суми (директор Р.В. Замятіна) за сприятливі умови виїзних курсів.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new