Педагогіка співробітництва – це виховання Серця Дитини

вкл. .

Головна29 вересня 2018 року в Конотопській спеціалізованій школі ІІ–ІІІ ступенів №2 відбулася Всеукраїнська (не)конференція «Педагогіка співробітництва – це виховання Серця Дитини».

100 учасників з різних куточків України мали унікальну можливість підвищити свій професійний рівень, збагатити знання з гуманної педагогіки, ознайомитися з досвідом роботи Конотопської спеціалізованої школи ІІ–ІІІ ступенів №2 та поспілкуватися один з одним.

Від Комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у Всеукраїнській (не)конференції прийняли участь Алла Вікторівна Вознюк, завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук, доцент та Лариса Григорівна Петрова, завідувач кафедри освітніх та інформаційних технологій, кандидат технічних наук, доцент.

З метою вивчення досвіду впровадження гуманної педагогіки до заходу також долучились учасники Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб'єктів освітнього процесу» та експерименту Всеукраїнського рівня з теми «Теоретико-методичні засади розвитку особистісно-професійної компетентності педагога в системі післядипломної педагогічної освіти».

Розпочався захід панельною дискусією («Гуманна педагогіка: особливості впровадження в освітній процес», модератор – Матвійчук Олена Борисівна, директор Конотопській спеціалізованій школі ІІ–ІІІ ступенів №2) та проведенням флешмобу «Серце віддаємо дітям».

У рамках (не)конференції проведено серію майстер-класів («Гуманна педагогіка – це педагогіка співробітництва», «Актуальний інструментарій гуманного педагога», «Як допомогти чоловікові стати ідеальним татом», «Батьківські збори в 1 класі», «Великі таємниці маленької держави»).

Під час заходу учасники брали участь у квесті, де проходили вісім надзвичайно цікавих локацій: «Айрис-фолдинг. Мозаїка душі», «Духовна мелодія єдності трьох сердець», «Ріка життя – ріка Любові», «Священне не піддається оцінці», «Театр – це віконце, через яке лине душа», «Мистецтво допомагати іншим», «Як перетворити світ виховання на одну величезну творчу лабораторію для розгадки таємниці Серця дитини», «Добро – це прекрасне в дії».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new