Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти – початкової школи в умовах реформування освіти

головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 25 вересня, на базі освітніх закладів м. Шостки за модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, проведено дидактико-педагогічний колоквіум з питання «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти» для педагогічних працівників міського управління освіти, методичного кабінету, які опікуються дошкільною та початковою освітою, педагогам закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти м. Шостки.

Усього взяло участь у колоквіумі 44 педагоги.

У ході проведення заходу Міщенко Л.Б., спільно з педагогами, розглянуто питання: «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти на сучасному етапі», «Нова українська школа»: реформування системи початкової освіти як перший практичний крок у реалізації Концепції», «Роль методичної служби в наступності між дошкільною та початковою освітою»; проведено інтерактивний практикум «Проблеми наступності дошкільної та початкової освіти».

Ознайомлення з реалізацією наступності дошкільної та початкової освіти на практиці було здійснено на базі Шосткинського дошкільного навчального закладу № 1 «Дзвіночок» Шосткинської міської ради; Шосткинської спеціалізованої школи І –ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради; Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня № 13 Шосткинської міської ради; Шосткинського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9 – дошкільний навчальний заклад Шосткинської міської ради.

Завершилась робота наданням методичних рекомендацій щодо активізації процесу наступності дошкільної та початкової освіти в районі.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO