Пілотування НУШ - 2 клас

вкл. .

nagolovnuПо всій Україні продовжується пілотування Нової української школи. Яким саме буде формат модельної програми та навчальних матеріалів у 2-му пілотному класі НУШ – йшлося під час панельної дискусії, яка відбулася12 вересня 2018 року на базі КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти з метою надання методичної допомоги учителям, які беруть участь у Всеукраїнському експерименті «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

У заході взяли участь заступники директорів та учителі початкових класів пілотних шкіл області.

Модератори дискусії - старші викладачі кафедри теорії та методики змісту освіти З. В. Декунова, А.М. Лавська. Вони презентували формат Модельної програми та навчальні матеріали для 2-х класів пілотних шкіл, а також відзначили, що структура модельної програми відрізняється від програми першого класу. Це не щотижневі рішення, а тепер вивчення однієї теми триватиме від 3 до 7 тижнів. Як і раніше, теми вивчаються через проблемні запитання. Також відзначили, що вчителі отримали модельну програму з української мови, математики та предмету «Я досліджую світ» одразу на рік, а не на тиждень, як було раніше.

Модельні програми для всіх предметів – української мови, математики, я досліджую світ, фізичної культури, іноземної мови, мистецтва є окремими документами. Відтак учасники дискусії могли докладніше розглянути програми за різними предметами, обмінятися досвідом роботи ; акцентували увагу на труднощах, які виникали у роботі, обговорили можливі шляхи вирішення проблем; висловили своє бачення перспективи подальшої діяльності та вказали на переваги роботи у Новій українській школі.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new