Тематична нарада до Дня методиста

вкл. .

на головну result3 вересня, на початку нового навчального року, вкотре методисти відзначають своє професійне свято – День методиста.

Свято відбулося у формі наради у конференційній залі Сумського ОІППО.

З вітальним словом до методистів навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку, навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання, навчально-методичного відділу з ліцензування та атестації закладів освіти, навчально-методичного центру психологічної служби, обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти звернувся Нікітін Ю.О., ректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відзначивши досягнення науково-педагогічних працівників Грамотами та Подяками інституту.

Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, окреслила головні напрями методичної роботи у 2018-2019 навчальному році, наголосивши на активній реалізації проектів, творчих ініціатив не лише обласного рівня, а й всеукраїнського та міжнародного; закцентувала увагу на результативному проведенні ЗНО, обласних та всеукраїнських заходів, нових форм методичної роботи у навчальному році, що минув та на перспективу.

Перлик В.В., голова первинної профспілкової організації Сумського ОІППО, проінформувала присутніх про заходи соціального захисту працівників інституту та від імені профспілкової організації привітала методистів зі святом.

Завідувачі відділів (Сердюк О.П, Остапенко О.І., Колісник В.М., Марухина І.В., Дідоренко Ю.М.) прозвітували про кількісні та якісні показники досягнень методистів у 2017-2018 навчальному році.

Приємним подарунком для методистів стала нова література для використання у роботі.

По закінченню наради методисти обмінялись досвідом роботи з проведення заходів у різних формах, побажали один одному натхнення та творчої наснаги на новий навчальний рік.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new