ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ

вкл. .

на головну resultВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 7 червня 2018 року відбулося засідання обласної творчої групи вчителів математики, у складі 12 осіб, за темою «Розвиток творчих здібностей учнів у процесі навчання математики».

Методист з математики Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Свєтлова Т.В. акцентувала увагу членів обласної творчої групи на науково-теоретичних аспектах дослідницької діяльності учнів у процесі вивчення математики, методичних аспектах формування та розвитку дослідницьких здібностей учнів у процесі навчання математики.

Азаренкова А.І, учитель математики вищої категорії, учитель-методист Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 ім. Героя Радянського Союзу О. Бутка, Заслужений учитель України, розповіла про роль дослідницьких задач для розвитку творчого мислення учнів у процесі вивчення математики, продемонструвала дослідницькі задачі учнів творчого характеру.

Членами обласної творчої групи на практичному занятті розроблено дидактичні матеріали (дослідницькі задачі та завдання), самостійні роботи дослідницького плану для учнів 5-9 класів для формування, розвитку творчих здібностей учнів у процесі навчання математики.

У результаті колективного обговорення прийняті методичні рекомендації  щодо розвитку творчих здібностей учнів у процесі дослідницької діяльності; здійснено розподіл завдань між членами обласної творчої групи.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new