Наказ ДОН СОДА від 16.04.2019 №273-ОД Про підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» у І півріччі 2019 року

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчають учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році

Графік підвищення кваліфікації вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2019/2020 навчальному році

Наказ ДОН СОДА від 09.04.2019 №245-ОД  Про затвердження списків тренерів, тренерів-педагогів, супервізорів, які пройшли підготовку для підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників у зв’язку із запровадженням Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»

Наказ ДОН СОДА від 18.01.2019 № 94-ОД Про підсумки фінального етапу ІІ (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Наказ ІМЗО від 24.01.2019 № 6 - Про організацію та проведення «STEM-школи – 2019»

Наказ ДОН СОДА від 11.12.2018 №794-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році

Участь у VІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Освіта і здоров’я»

вкл. .

1 res3-4 квітня 2018 року кафедрою медико-біологічних основ фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка разом із Інформаційно-методичним центром управління освіти і науки, Інформаційно-аналітичним центром медичної статистики відділу охорони здоров’я Сумської міської ради, Клінікою, дружньою до молоді КУ «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» під егідою Міністерства освіти і науки України проведено VІІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Освіта і здоров’я».

Участь у конференції взяла Валентина Миколаївна Успенська, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики змісту освіти, керівник науково-дослідної лабораторії з проблем здоров’яспрямованої діяльності в закладах освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

На конференції були розглянуті питання, що стосуються фізичного, психічного, соціального і духовного здоров`я дітей, підлітків та молоді; гігієнічних аспектів організації освітнього процесу в навчальних закладах різного типу; сучасних підходів до створення здоров’язбережувального середовища у закладах освіти та професійній діяльності; гігієнічних та психолого-педагогічних засад формування здорового способу життя.

Учасниками конференції були вчені, які опікуються освітніми проблемами здоров'я – педагоги та медики з міст Суми, Київ, Одеса, Львів, Чернігів, Кропивницький, Полтава, Глухів, Лебедин, Конотоп. Закордонні учасники науковці з Білорусі та Польщі. Участь у конференції взяли медичні працівники та педагоги м. Суми. Серед останніх учителі основ здоров'я, фізичної культури, початкових класів, вихователі дошкільних навчальних закладів.

Валентина Миколаївна Успенська виступила з доповіддю на пленарному засіданні. Науковець висвітлила питання впровадження освітніх проектів здоров’язбереження в закладах загальної середньої освіти Сумської області.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new