Поради щодо вибору та роботи інтерактивних комплексів для облаштування освітнього середовища

Наказ МОНУ від 07.06.2018 №603 Про проведення всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019"

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №408 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №407 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №406 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня

Наказ МОНУ від 20.04.2018 №405 Про затвердження типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня

Лист МОН України від 20.04.2018 №1/9-254 Щодо типових освітніх програм для 2-11 класів

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.01.2018 № 17-р оприлюднюємо графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників області

ЕСТОНСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ПРОЕКТ «МІКСІКЕ»

вкл. .

на головну res29 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний (очний) фінал змагань усного рахунку Прангліміне (естонсько-український проект «Міксіке»).

У змаганнях узяли участь учні та вчителі – переможці попередніх етапів випробувань, відповідно до вікових категорій («Учні 1-3 класів», «Учні 4-6 класів», «Дівчата 7-11 класів» «Хлопці 7-11 класів», «Сеньйори», «Сеньйорити»), у загальній кількості 35 осіб.

Відповідно до правил змагань, п′ятиборства тривали 50 хвилин, за якими в on-line режимі спостерігали керівники команд.

По завершенню змагань обласний координатор проекту «Міксіке» у Сумській області, проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Удовиченко І.В. оголосила результати змагань, відзначивши переможців та учасників дипломами й подарунками.

Результати змагань подано таблицею в оригіналі та за адресним посиланням:

/home/sites/lvivlefo/public/documents/users/m/i/millapilv/pr2018/fin_Sumskaobl.html


1 -3 клас

Місце

Ім’я

Район/

місто

Школа/

команда

Клас

Резуль-тат

1.

2.

3.

4.

5.

І

Ярослав

Богославський

м. Шостка

Шосткинська СШ І ст. №13

3б клас

11226

2290

2354

2220

2273

2089

ІІ

Дмитро Вєтоха

м. Шостка

Шосткинська СШ І ст. №13

3a клас

9688

1727

1795

1780

3037

1349

ІІІ

Дарія

Гмирко

м. Шостка

Шосткинська СШ І ст. №13

3б клас

8336

1524

1562

1600

2533

1117

4

Марк

Жинжер

м. Шостка

Шосткинська СШ І ст. №13

3б клас

8227

1625

1453

1609

2263

1277

5

Олег Богданович

м. Глухів

Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І ст. №5

3

клас

3167

779

608

739

738

303

6

Олександр Білоус

м. Суми

Сумська СШ І-ІІІ ст. №10

1б клас

793

194

180

124

158

137


4-6 класи

Місце

Ім’я

Район/місто

Школа/команда

Клас

Результат

1.

2.

3.

4.

5.

І

Руслан Кратенко

м. Суми

Сумська СШ І-ІІІ ст. № 29

6б клас

15565

2821

2940

3018

2851

3935

ІІ

Руслан Щебетун

Роменський р-н

Хмелівський НВК

6 клас

8637

2015

1711

1564

1691

1656

ІІІ

Давид Коряк

м. Суми

Сумська гімназія №1

5а клас

8255

1671

1819

1507

1698

1560

4

Антон Стрельцов

м. Шостка

Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. №8

6 клас

8082

1662

1554

1350

1521

1995

5

Поліна Білевська

м. Конотоп

Конотопська ЗОШ І-ІІІ ст. №10

5а клас

6419

1378

1386

1055

1260

1340

6

Марія Менделєвич

м. Шостка

Шосткинська СШ І ст. №13

4а клас

2976

873

565

549

453

536


7-11 класи (дівчата)

Місце

Ім’я

Район/місто

Школа/команда

Клас

Результат

1.

2.

3.

4.

5.

І

Анастасія Петренко

м. Шостка

Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. №8

7

клас

6430

1328

1625

1022

1167

1288

ІІ

Альона Кривогуз

Роменський р-н

Хмелівський НВК

9

клас

5135

901

1007

901

1499

827

ІІІ

Вікторія Ковтун

м. Глухів

Глухівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

11 клас

5085

1142

866

1137

864

1076

4

Ольга Єрьоменко

м. Шостка

Шосткинський НВК

11 б клас

4531

963

806

992

776

994

5

Марина Рябчук

м. Охтирка

Охтирська гімназія

10 б клас

3662

625

1108

822

516

591


7-11 класи (хлопці)

Місце

Ім’я

Район/місто

Школа/команда

Клас

Результат

1.

2.

3.

4.

5.

І

Єгор Хомік

м. Конотоп

Конотопська гімназія

8а клас

13684

2495

2816

2147

2992

3234

ІІ

Максим Голуб

м. Шостка

Шосткинський НВК

9а клас

10290

2094

1965

1699

1599

2933

ІІІ

Дима Спиридонов

м. Шостка

Шосткинський НВК: ЗОШ І- ІІІ ст. №6-ДНЗ

11 клас

9084

1815

1650

1826

1381

2412

4

Володимир Лахно

Роменський р-н

Хмелівський НВК

11 клас

7755

2016

1693

1741

804

1501

5

Сергій Бовтута

Роменський р-н

Хмелівський НВК

8 клас

6303

1371

1393

1156

1212

1171

6

Сергій Швайка

м. Ромни

Роменська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

8а клас

4696

989

800

1045

875

987

7

Гліб Осьмаков

Глухівський р-н

Березівський НВК

7 клас

3393

648

725

755

665

600


Сеньйорити

Місце

Ім’я

Район/місто

Школа/команда

Клас

Результат

1.

2.

3.

4.

5.

І

Олена Вакуленко

м. Суми

Сумська СШ І-ІІІ ст. №7

Дорослий

10346

2076

1742

1707

2064

2757

ІІ

Валентина Ященко

м. Суми

Сумська СШ І-ІІІ ст. № 29

Учитель

7992

1501

1737

1245

1730

1779

ІІІ

Наталія Труфанова

м. Конотоп

Конотопська гімназія

Дорослий

7401

1484

1206

1323

1648

1740

4

Анастасія Прасок

м. Суми

Сумська СШ І-ІІІ ст. № 29

Учитель

7264

1461

1486

1482

1469

1366

5

Людмила Мучарова

м. Охтирка

Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Дорослий

7003

1295

1209

1093

1597

1809

6

Ірина Чергінець

м. Охтирка

Охтирська ЗОШ І-ІІІ ст. № 8

Дорослий

6232

1395

1192

1031

1353

1261


Сеньйори

Місце

Ім’я

Район/місто

Школа/команда

Клас

Резуль-тат

1.

2.

3.

4.

5.

І

Віктор Щебетун

Роменський

р-н

Хмелівський НВК

Дорослий

10828

1789

1913

1894

2742

2490

ІІ

Михайло Кибенко

м. Шостка

Шосткинська ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Дорослий

10710

1788

1666

1878

2629

2749

ІІІ

Юрій Слєдзєвський

Тростянецький р-н

Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Учитель

10609

1899

1757

1828

2577

2548

4

Юрій

Шумейко

Краснопільський р-н

Славгородська ЗОШ І-ІІІ ст.

Учитель

5346

1127

1053

1122

1056

988

5

Владислав Нікітін

Глухівський

р-н

Будівельнівський НВК

Дорослий

2653

367

660

503

416

707

Всеукраїнські змагання відбудуться у м. Вінниця, міжнародні – м. Львів.

ВІТАЄМО ПРАНГЛІМІНІВЦІВ

ТА БАЖАЄМО

АКТИВНОГО ДОЛУЧЕННЯ ДО СЕРЕДОВИЩА «МІКСІКЕ»!

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new