Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

ЗНОВУ НА РОЗГЛЯДІ – ОСВІТНІ ПРОЦЕСИ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

вкл. .

головнаДепартамент освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у партнерстві з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти продовжують низку семінарів-практикумів для керівників структурних підрозділів з питань освіти місцевих рад (об’єднаних територіальних громад) та директорів опорних закладів освіти. Чергова зустріч відбулася 28 листопада 2017 року і стосувалась досить складних питань.

З вітальним словом, окресливши вектори роботи, до учасників звернувся ректор Сумського ОІППО Юрій Нікітін; модератором виступив Сергій Грицай, проректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з наукової роботи.

Розпочався семінар з розгляду питання про співпрацю опорних закладів освіти із закладами вищої освіти області, представники провідних вишів надали інформацію про заходи, що сприяють вирішенням нагальних питань, виникаючих у територіальних громадах, та закликали учасників семінару активніше працювати із пропозиціями університетів Сумщини.

Далі робота стосувалась більш практичних питань, від чіткості й конкретності розробки яких залежить безпека життя усіх учасників навчального процесу. Про забезпечення виконання правил техніки безпеки у закладах освіти доповідали Анна Рижкова, провідний спеціаліст відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації та Олександр Прядко, інженер з охорони праці Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області.

Про стан організації харчування в закладах освіти йшлося у доповідях Світлани Бирченко, головного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації; Віталія Крючкова, начальника відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області; Валентини Фролової, головного спеціаліста відділу безпеки середовища життєдіяльності Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області. Заслухавши виступаючих присутні висловили бажання провести семінари, за участі спеціалістів Держпродспоживслужби, для безпосередніх виконавців робіт – медичних працівників, працівників їдалень та обслуговуючого персоналу навчальних закладів.

У доповіді Лариси Тихенко, директора Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було наголошено на організації позашкільної роботи у новостворених об’єднаних територіальних громадах. Алла Метейко, методист з хімії навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, розповіла про те, яким має бути обладнання кабінетів природничого циклу.

Підбиваючи підсумки семінару-практикуму учасники обмінялись контактами із виступаючими та обговорили перспективи подальшої співпраці, необхідної для активного упровадження реформи децентралізації на місцях, а також для швидкого упровадження новацій Нової української школи в навчальні заклади об’єднаних територіальних громад.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new