Соціально-економічна освіта дошкільників

вкл. .

на головну resВідповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2017 рік, 7 листопада на базі Глухівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Чебурашка» Глухівської міської ради, за модерації методиста з дошкільної освіти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Міщенко Л.Б., проведено обласну методичну студію «Соціально-економічна освіта дошкільників - сучасний погляд» (за освітнім проектом «Афлатот»).

Захід відкрили: Васянович Л.Г., начальник відділу освіти Глухівської міської ради.

Привітали учасників семінару вихованці дошкільного закладу.

У студії взяли участь представники базових дошкільних навчальних закладів Сумської області, які є учасниками Міжнародного проекту із соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 6 років «Афлатот», у кількості 20 педагогів.

Програма заходу складалась з практичної та пленарної частини. Під час практичної частини учасники заходу переглянули: інтерактивну гру з дітьми середнього дошкільного віку – «Як навчитися заощаджувати», гри-стратегї з дітьми старшого дошкільного віку – «На що варто витрачати гроші?»; відео перебіг «Дня заощаджень» – «Витрачай по малу, щоб на довше стало»;а також узяли участь у тренінгу – «Управління особистими фінансами» (за участі працівника банку), екскурсії – огляді розвивального середовища з соціально-економічного спрямування.

У теоретичній частині заходу учасники поділилися своїми напрацюваннями щодо перебігу упровадження програми «Афлатот» на районному(міському) рівні.

Учасники заходу отримали методичні рекомендації щодо проведення «Дня заощаджень» у рамках проекту із соціальної та фінансової освіти дітей від 3 до 6 років «Афлатот».  

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new