Наказ ДОН СОДА від 28.11.2017 №682-ОД Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та участь команд учнів Сумської області у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017-2018 навчальному році

Результати письмових випробувань 011 Освітні, педагогічні науки)

ЕКСПЕРТНІ ВИСНОВКИ проведення акредитаційної експертизи з підготовки магістрів зі спеціальності 8.18010020 Управління навчальним закладом (за типом) (073 Менеджмент), галузі знань 1801 Специфічні категорії (07 Управління та адміністрування) у Комунальному закладі Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України від 7 квітня 2017 року № 70-л

Наказ МОНУ від 27.04.2017 №658 Про результати акредитації та атестації

Протокол засідання Ліцензійної комісії Міністерства освіти і науки України від 6 квітня 2017 року № 47/1

Кожна родина - унікальна

вкл. .

IMG golovna 20170704 113550 1З метою підвищення виховного потенціалу прийомних батьків, підвищення рівня довіри між батьками та дітьми, створення психологічно комфортного середовища у прийомних родинах методистами навчально-методичного центру психологічної служби Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 4 липня 2017 року на базі Державного позашкільного оздоровчого закладу санаторного типу «Ровесник» проведено інтерактивну гру «КВІТЧЕЛ». Захід проведено у рамках Літньої школи для прийомних сімей, організованої Департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації, Сумським обласним центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

 У грі взяли участь 10 родин із міст Суми, Шостка, Охтирка, Глухів, Буринського та Середино-Будського районів: 15 дорослих та 17 дітей. Гра розпочалася зі знайомства та пригадування приємної події з життя родини. Батьки і діти із захопленням поринули у приємні спогади, склали сімейні девізи, поділилися роздумами про родинне щастя.

Кульмінацією зустрічі стало створення Квітки чеснот кожної родини – КВІТЧЕЛ, яка є символом миру та єдності сім’ї. Батьки та діти із захопленням обговорювали родинні цінності, особистий внесок кожного члена родини в її благополуччя. Завершенням гри стала презентація родинних КВІТЧЕЛів. Дорослі і діти поділилися своїм піднесеним настроєм, роздумами щодо унікальності і неповторності кожної родини.

За відгуками батьків і дітей зустріч стала емоційним ресурсом для усіх родин, спонукала до роздумів про важливість родинних традицій, взаємопідтримки, довіри у відносинах, сприяла гармонізації батьківсько-дитячих стосунків.

 

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

president  komitet  sumyoda  monua  zno-kharkiv  1545

баннер прозоро new