Виїзні курси підвищення кваліфікації: з досвіду роботи

DSCN1864 resultВідповідно до плану роботи Сумського ОІППО з 24 по 28 листопада 2014 року на базі управління освіти, молоді та спорту Кролевецької районної ради проведена екзаменаційна сесія виїзних курсів підвищення кваліфікації учителів початкових класів. Навчальні заняття відбувалися згідно розкладу та навчально-тематичних планів.

Під час проведення конференції з обміну досвідом роботи «Комплексній підхід до організації навчально-виховного процесу в початковій школі» учителі мали змогу обговорити актуальні питання організації навчально-виховного процесу в початковій школі. Особливе зацікавлення присутніх викликали виступи вчителів Наталенко Л.Л., Дулі С.М., Белоусової Н.А., Петренок А.В., Штацької Л.В. Значну увагу приділили під час конференції виховній роботі з молодшими школярами. На актуальності зазначеної проблеми наголосили старші викладачі кафедри методики початкової та природничо-математичної освіти Лавська А.М. і Декунова З.В.

У позаурочній діяльності запам’ятається слухачам курсів цікава екскурсія до професійно-технічного навчального закладу "Кролевецьке вище професійне училище", де слухачі мали змогу не тільки відвідати музей художнього ткацтва, а й долучитися до декоративно-прикладного мистецтва пі час проведення майстер-класу з виготовлення оберегів.

DSCN1854 result DSCN1870 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO