Про обласний науково-практичний семінар педагогів, які занесені до складу резерву на заміщення керівних посад директорів шкіл

головна result20 листопада 2014 року на базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського м. Суми відбувся науково-практичний семінар педагогів, які занесені до складу резерву на заміщення керівних посад директорів шкіл.

Тема методичного заходу  «Інформаційні технології в управлінні школою».

Мета – формування функціональної готовності педагога до використання інформаційних технологій в управлінні школою.

Семінар розпочався о десятій годині за участю 37 учасників, 2-х представників методичної служби міста Суми.

За темою методичного заходу виступили: методист по роботі з керівними кадрами Сумського ОІППО Якубенко А.І.; директор Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського м Суми, Губська І.О.; Червяцова Ю.О., заступник директора з навчально-виховної роботи вказаного навчального закладу.

Активну участь у семінарі взяли члени педагогічного та учнівського колективів цієї школи.

Робота з резервом на заміщення керівних посад є пріоритетним стратегічним орієнтиром розбудови освітньої галузі, передбачає своєчасне проектування нового знання в освітню систему та переведення його в життєву компетентність, професійну та особистісну успішність членів суспільства.

Інновації, якими визначено сучасний стан розбудови освітянського простору, спонукали керівництво Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського м.Суми до впровадження одним з перших в області, інноваційних технологій в управлінську діяльність.

Протягом декількох років школа здійснювала творчу роботу з приведення нових інформаційних технологій у відповідність до запитів замовників освітніх послуг, змісту загальної середньої освіти.

Як інноваційна соціально-педагогічна система, в основу якої покладено принцип взаємодії суб’єктів освітньої діяльності, нові інформаційні технології потребують методологічного підґрунтя, подальшої розробки та реалізації на Всеукраїнському, місцевому рівні, тобто в кожному загальноосвітньому навчальному закладі, нової моделі методичної роботи з учасниками освітньо-виховного процесу.

Методист А.І. Якубенко

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO