Щоденник роботи методико-дидактичного семінару (Goethe-Institut у Сумському ОІППО). Завершення

гловна resultОстанні дні занять методико-дидактичного семінару разом із Goethe-Institut у Сумському ОІППО це робота вже не групи учасників, а креативних митців-учителів німецької мови.

Існує безліч методів та підходів до викладання німецької мови, проте пріоритетним є саме комунікативно-орієнтоване викладання. Це не лише розвиток навичок усного мовлення, це розвиток читання, говоріння, аудіювання, письма і головне – практичного використання мови у житті. Саме такі семінари покликані навчити учителя, який навчить учня відкритому спілкуванню і розумінню мови.

Учасники семінару були єдині в думці про те, що навчання впродовж 5 днів показало як використовувати мову щоденно. Організаторами була розроблена насичена програма навчання, у якій постійно змінювались форми роботи, що лише допомагало кращому сприйняттю та засвоєнню отриманих знань та навичок. Це і рухливі ігри, під час яких потрібно було відображати дії, сприйняті на слух, і драматизація казок, сценарії до яких створювались учасниками, а потім відображувались на імпровізованій сцені. І отримання заслужених подарунків від мультиплікатора Вікторії Щербакової, з якими теж потрібно було працювати.

Створення сонця з долоньок учителів відобразило теплу та сонячну атмосферу дійства, в аудиторії не залишилось жодної пустої стіни чи робочої дошки. Пані Вікторія, у ролі мультиплікатора, продемонструвала неймовірну творчу енергетику, професіоналізм, креативність, за що адміністрація Сумського ОІППО висловлює щиру вдячність! Окрім того, учителі-учасники висловили подяку методисту іноземних мов Сумського ОІППО Клюніній Н.В., за підтримку ініціативи Goethe-Institut та організацію семінару в області, створення комфортних умов для його проведення.

Семінари такого високого організаційного рівня не лише підвищують мовну компетентність учителя, а й поліпшують якість викладання німецької мови і як результат – якість знань учнів, їх активний інтерес до іноземної мови, що безумовно сприятиме європейському вектору розвитку України.

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO