День Остапа Вишні у Сумському ОІППО

P1010197 resultУ день 125 річниці від народження великого Сміхотворця колектив Сумського ОІППО зібрався у холі Інституту – згадати про великого земляка з непростою долею.

Відкрив захід в.о. ректора І.А. Медведєв, наголосивши на тому, що ми не можемо залишитись осторонь такої визначної події. Ігор Анатолійович цитував Остапа Вишню із своєї «захалявної» малесенької книжки, бо вважає, що ім’я нашого земляка стоїть в одному списку із світовими прозаїками.

Викладач кафедри педагогіки та інноваційних технологій Ю.В. П’ятаченко, ідейний організатор свята, презентував присутнім листівку «12 фактів з життя Сміхотворця», а також з учителями української мови та літератури провів літературно-краєзнавчі діалоги: «Отак і пишу».

Усі присутні мали змогу послухати фонозапис авторського виконання славнозвісної «Зенітки», за що адміністрація Сумського ОІППО висловлює вдячність Сумській обласній телерадіокомпанії. Також був проведений сеанс сміхотерапії від Остапа Вишні: кожен мав змогу відкрити секрети художнього слова на вишневих гілочках-усмішках.

Подяку від ректора оголосили вчителю-методисту Грунської ЗОШ І-ІІІ ст. Лавриненко Валентині Яківні за популяризацію життя та творчості Остапа Вишні.

У бібліотеці відбулась презентація виставки, присвяченої творчості Павла Губенка, а о 16.00 охочі переглянули документальний фільм «Сміхотворець».

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO