Вітаємо колег-методистів з перемогою!

 resultУ м. Київ, 4 листопада 2014 року, у рамках ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Досвід міжнародної співпраці громадських і державних організацій: насамперед сім’я, права дитини – зараз!» відбулося нагородження переможців ІІІ Всеукраїнського методичного турніру «Моє покликання – методист».

    Диплом за І місце у ІІІ Всеукраїнському методичному турнірі «Моє покликання – методист» у номінації «Науково-методичне забезпечення формування предметних компетентностей відповідно до освітніх галузей Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та навчальних програм» отримав Попов В.Д., методист географії і економіки Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Нагороду переможцю вручив ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Віктор Васильович Олійник.

    Призове ІІ місце у методичному турнірі виборола Брянцева С.М., методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Путивльської райдержадміністрації. Робота Світлана Миколаївна актуальна, так як містить досвід  поширення науково-методичного забезпечення формування предметних компетентностей учнів, відповідно до Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та навчальних програм.
    Конкурсна робота Касьяненко С.В., методиста районного методичного кабінету відділу освіти Шосткинської райдержадміністрації, відзначена  за змістовність та актуальність обраної теми, адже  Світлана Володимирівна має творче ставлення до справи розвитку методичної служби та працює за напрямом науково-методичного забезпечення профільного навчання учнів у старшій школі.
    У підсумку – усі три роботи переможців від області визнані на державному рівні і це вже стало доброю традицією: за три роки існування турніру Сумська область тричі отримувала нагороди! Тож бажаємо нашим колегам-переможцям не зупинятись на досягнутому, а й надалі прославляти  педагогічну Сумщину здобутками загальнодержавного та світового значення, а методичній службі – тримати лідерство!

P1010100 result P1010103 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO