Всеукраїнський семінар-тренінг «Попередження насильства в шкільному середовищі»

IMG 20141030 111225 result30-31 жовтня 2014 року у м. Київ Міністерством освіти і науки України, спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Жіночий консорціум України», партнером Save the Children в Україні, у рамках програми «Захист прав та інтересів дитини», було проведено Всеукраїнський семінар-тренінг «Попередження насильства в шкільному середовищі» для завідуючих кабінетами виховної роботи обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти. Від Сумської області у семінарі-тренінгу взяла участь Юрченко Л.І., методист з виховної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Тренінгові заняття проводила тренер Віві Хавіа, яка відповідає за розробку та реалізацію стратегічних напрямів щодо попередження насильства та дискримінації в дошкільних установах, початкових та середніх школах у Муніціпалітеті Седертельє  (Швеція), має ступінь магістра в галузі розвитку демократії (Університет Упсали) та у сфері захисту прав дітей та молоді (Університет Стокгольма).

У рамках семінар-тренінгу були розглянуті питання:

  • насильство в шкільному середовищі;
  • документи, структури та процедури у сфері попередження насильства в шкільному середовищі;
  • взаємозв’язок тематики навчальних планів з попередження насильства у школах із законодавством України про освіту;
  • співпраця з різними представниками навчально-виховного процесу та обмін досвідом на підтримку безпеки дітей у школі.

Учасники семінару отримали сертифікати та навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»,  який розроблено в рамках проекту «Попередження насильства над дітьми в школі» для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами щодо подолання насильства над дітьми в школі. Посібник можна використовувати в роботі вчителям, соціальним педагогам психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми.

Ознайомитися зі змістом посібника можна на сайті: http://wcu-network.org.ua/

IMG 20141030 122615 result IMG 20141030 122820 result

Блогът Click here очаквайте скоро..

Full premium Here download theme for CMS

Bookmaker Bet365.gr The best odds.

Офіційні посилання

presidentmonualogo ХРЦОЯОбаннер прозоро new

Додаткові посилання

DSJO logo

BPD 205

Група на Facebook

Facebook

Офіційні посилання

sumyodasoradaDepartmentIMZO